Akü verimsizliği

aküler gelene kadar tüplü bir ısıtıcı falan koyun bari hayvanlar telef olmasın

414926743_tn30_0.jpg

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Aynen Öyle yapacağım siz hangi aküleri kullanıyorsunuz önereceğiniz markalar nedir bilgi verebilirmisiniz

Eski bir usul önereyim.
Eğer sobanız varsa sobanı üzerinde ısıtacağınız taş tuğla gibi bir malzemeyi bir metal kutunun içine koyup kafese koyabilirsiniz. Kalorifer gibi sabaha kadar sıcak tutar.

akü almışsın zaten yenisini göndermeleri lazım, çok çeşitler var, ben kullanmıyorum ama bir tane söyle dersen youtube vb gördüğüm bazı güneş işi yapanlar ritar dan memnun, ben şimdi bakarken tam araştırmadım ama şu sitede fiyatı çok uygun galiba, inşallah çakma falan değildir..

https://www.solarfirsat.com/a13-ritar-jel-aku-12-volt-200-amper-pmu270
Yok yenisini gönderemiyolarmış garantide akü tamir oluyormuş ama bidaha ki alacağımda kaliteli bişey alacam türk malı hikaye
Eski bir usul önereyim.
Eğer sobanız varsa sobanı üzerinde ısıtacağınız taş tuğla gibi bir malzemeyi bir metal kutunun içine koyup kafese koyabilirsiniz. Kalorifer gibi sabaha kadar sıcak tutar.
Akşam direk sobada yakabilirim zaten yalıtımlı gece 1 saat yaksam yeterli bu aylarda
Eski bir usul önereyim.
Akü satışını yapan firma dediki akıllı inverter saatte 25 30 watt elektrik harcar dedi doğrumu acaba

inverter dökümanlarında 3 - 5 watt diye belirtir, akülerinin ayıbı kapansın diye konuyu değiştirmeye çalışıyorlar, hiç bir alet yüzde yüz verimli çalışmaz o ayrı..

gitti gidiyor vb aldıysan kullanıcı yorumlarına yorum yapıp bu başına gelenleri yaz bence insanlar okusun..

İki aküsü var dış görüntüsü iyi ama ne şartlarda kullanıldığını bilmiyorum. Aracına güneş enerjisi sistemi takmış ama kullanmıyormuş. 1000 liradan tanesini veriyor. Sizce mantıklı mı

Sıfırlarına baktım 1300 den başlıyor 1450 ye kadar. 1100 e olan bir ritar modeli var ama inceledim kuru aküymüş jel değil

Forum istatistikleri

Konular
127,947
Kullanıcılar
449,592
Son üye
E.E.M.

Yeni konular

Geri