Airfel Digifel Duo Kombi.

bozkurt63

Üye
Arkadaşlar merhaba.kısmetse cuma günü 90 metrekare net olan evime dogalgaz çekilecek.airfel bayisi firmayla(süpürge üstünden çekilecek kalorifer tesisatı ve dogalgaz tesisatı + ocak)toplam 3.600 tl ye anlaştım.1.000 tl peşin.kalan 10 ay eşit taksitle.plastik tesisat borusu vesbo,petekler airfel,vanalar eca,kombi airfel digifel duo 20.000 cal, kullanılacak.artı proje ve gaz açımı.sizce doğrumu yapmışım acaba.teşekkürler.​

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Arkadaşlar merhaba.kısmetse cuma günü 90 metrekare net olan evime dogalgaz çekilecek.airfel bayisi firmayla(süpürge üstünden çekilecek kalorifer tesisatı ve dogalgaz tesisatı + ocak)toplam 3.600 tl ye anlaştım.1.000 tl peşin.kalan 10 ay eşit taksitle.plastik tesisat borusu vesbo,petekler airfel,vanalar eca,kombi airfel digifel duo 20.000 cal, kullanılacak.artı proje ve gaz açımı.sizce doğrumu yapmışım acaba.teşekkürler.​

Öncelikle hayırlı olsun . Evinizin izolasyon durumu hakkında bilgi verirmisiniz. kaçıncı kat, kışın soğuk oluyormu ? 90 metre kare net ölçümüdür. yoksa balkon ve holuda sayıyormusunuz? yani ısıtacağımız alan kaç metre kare ? ücret konusu makul bence eğer ustalıklarıda iyi ise güle güle kullanın yeni tesisat ve kombinizi ...

Öncelikle hayırlı olsun . Evinizin izolasyon durumu hakkında bilgi verirmisiniz. kaçıncı kat, kışın soğuk oluyormu ? 90 metre kare net ölçümüdür. yoksa balkon ve holuda sayıyormusunuz? yani ısıtacağımız alan kaç metre kare ? ücret konusu makul bence eğer ustalıklarıda iyi ise güle güle kullanın yeni tesisat ve kombinizi ...
evet arkadaşlar 90 mt(hol-vc-banyo ve 4 oda) net kullanım alanı olan evime izolasyon yok,tesisat döşendi biraz dirsekler fazla oldu ama firma ev küçük ve kombide büyük oldugu için sorun olmaz ısınırsın deyip garanti verdi.işçilikleri iyi begendim.kombiyide mutfaga taktık.tüm malzeme kaliteli ama airfel digifel duo kombiyi pek bilmiyorum.biraz araştırdım yeni imal tüm kombiler iyi dediler.artık hayırlısı diyelim.

Hayırlı olsun güle güle kullanınız..

Slm Arkadaşım Hayırlı olsun !!! .
Atasözü '' Yapacağın işi önce aklına danış, sonra vicdanına o da onaylarsa yap ''
Daha önce çok danıştın yorum yaptık .
Artık takma kafanı doğrusu her şeyin hayırlısı , güle güle kullan . Sorun yaşarsan hata yapmışım dersin , yaşamassan iyi yapmışım dersin . Sayğılarımla ...

Slm Arkadaşım Hayırlı olsun !!! .
Atasözü '' Yapacağın işi önce aklına danış, sonra vicdanına o da onaylarsa yap ''
Daha önce çok danıştın yorum yaptık .
Artık takma kafanı doğrusu her şeyin hayırlısı , güle güle kullan . Sorun yaşarsan hata yapmışım dersin , yaşamassan iyi yapmışım dersin . Sayğılarımla ...
teşekkür ederim.saol.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri