AHD kamerayı cctv kamera ile değiştirme

soral1907

Üye
Merhabalar ben apartman yöneticisi olarak, mevcut sistemdeki arıza yapan cctv kamera yerine bilmeden ahd kamera almışım taktığımda bir türlü görüntü ekrana gelmedi, çözüm olarak ne yapmam lazım. İnternette okuduğum kadarı ile aynı kabloları ve bağlantıları kullanarak ahd dvr kayıt cihazı almam gerekiyormuş buda tüm kameraları yenilemem anlamına gelmez mi buda maliyeti çok arttıracak gibi ne yapmam gerekir acaba yardımcı olabilirmisiniz.

dvr kayıt cihazıma baktım wolkertone wt 104ex modeli

Yardımcı olabiliriz

Bazı kameralarda Mod'lar arası geçiş yapabiliyorsunuz. Örneğin AHD, HD TVİ, HD CVİ, ANALOG Gibi. Mesela kameralarda güç ve BNC Girişi haricinde ya joyistik ya da 1 ve 2 rakamlarının olduğu bir yer vardır. Orada hangi modlar için ne yapmanız gerektiği yazar.

Merhabalar ben apartman yöneticisi olarak, mevcut sistemdeki arıza yapan cctv kamera yerine bilmeden ahd kamera almışım taktığımda bir türlü görüntü ekrana gelmedi, çözüm olarak ne yapmam lazım. İnternette okuduğum kadarı ile aynı kabloları ve bağlantıları kullanarak ahd dvr kayıt cihazı almam gerekiyormuş buda tüm kameraları yenilemem anlamına gelmez mi buda maliyeti çok arttıracak gibi ne yapmam gerekir acaba yardımcı olabilirmisiniz.
kameranın üzerinde bir tane joystick olacak onu sağa doğru 5 sn basılı tutun görüntü çözünürlüğü değişecek ve görüntü gelecektir.(olmazsa diğer yönderi deneyin üreticiye göre değişir.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri