AG elektrik tesis projesi

anatomy

Üye
arkadaşlar elinde AG elk. projesi olan varmı??? yada nereden bulabilirim
şu unv yi bitirmek lazım.yardımcı olan arkadaşlara şimdiden tşkler

tam olarak nasıl bir proje lazım. Geçen gün böyle bir proje isteyen arkadaşa villa projesi hazırlamıştık.

Ekteki dosyada Bir fabrikanın A.G. tek hat şeması bulunmaktadır umarım işini görür.

Ekli dosyalar

• A.G.projesi.rar
    80.4 KB · Görüntüleme: 172
Moderatör tarafında düzenlendi:
berrin60 ' Alıntı:
tam olarak nasıl bir proje lazım. Geçen gün böyle bir proje isteyen arkadaşa villa projesi hazırlamıştık.
mesela bir mahallenin elektrik tesisatı... trafodan başlayarak tum sokak ve caddelerin aydınlatma ve abonelere enerji verecek direklerin bulunduğu kullanılan tum direklere ait akım moment ve güç hesaplarının oldugu bir proje. 1:1000 ölcekli bir imar planı bulmam lazım once çünki yarın imar planlarını onaylatacaz hocaya... o şekil proje lazımdı bana... ama artık hazır projeye gerek kalmadı benım bulacağım imar planını burada verecem oradan bana yardımcı olursanız sevinirim... eksik olan yerler hakıında yorumlarınızı alırım

kaanzaza ' Alıntı:
Ekteki dosyada Bir fabrikanın A.G. tek hat şeması bulunmaktadır umarım işini görür.

dosyayı indirdim ama açılmadı acacak program yok sanırım bende.ama bu olmaz şimdilik gerek kalmadı ama dediğim gibi yapacagım projeyi burada sizlerle paylaşacam. sizlerinde fikrini almak isterim hem burada paylaştığım zaman belki bir başka arkadaş ta bundan yararlanabilir. tşkler

Bu dosyayı açmak için winrar programına sahip olmalısın.

Not : Bu tür isteklerinizde ayrıntı veriniz ne istediğinizi bilmeden size yardımcı olamayız. A.G ( Alçak gerilim ) projesi istediğinizi yazmışsınız. İstediğiniz şey bir şehir elektrik planı.

winrar programı var acınca adobeye geciyor ve orada da açmıyor neyse onemlı deil.

konu ismi: AG elektrik tesis projesi ismi üzerinde zaten ama açıklama koysaydım daha ii olurdu evet haklısın.

Dosyayı yanlış programda açıyorsun demekki dosya dwg formatında yani autocad ile çizilmiş bir proje

ok anladım. onu bi ara yukler bakarım. ben projesini çizecek bir imar planı buldum burada paylasacaktım ama nasıl paylaşacagımı bilmiyorum.. onu yarın artık sabah paylasırım.

arkadaşlar bana gücü yükü kulanılacak eleman ların değerleri belli olmayan fakat her fabrika tesisine konulabilecek veya her tesis için gerekli olan artık belirlenmiş bir tek hat şeması lazım yani kısaca ne trofo nede yüklerimi bilmiyorum tek hat şemasını yapabilirsem yükleri de çıkartacam şimdiden teşekkür ederim hepinize..saygılar.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,595
Son üye
Ferden1011

Yeni konular

Geri