Aeg Vampir Elektirkli Süpürge

Selam Arkadaşlar Burdaki diğer Arkadaşlar gibi Elektronik aletlere Herzaman bir Zaafın vardır. özelliklede Tamir işlerini seviyorum. geçenlerde evdeki Aeg(vampir) marka elektirikli süpürgenin kablo toplama makarası bozulmuş annem şuna bi bak dedi fakat bir türlü makinayı açıp motor kısmına ulaşamadım tekbirtane bile sökülecek vida, hatta torrnavida deliği dahi bulamadım biraz uğraştim ama bir türlü açamadım sorun çok basit ama çözüm bi hayli zor olu. fazla uğraşıp makinanın tırmaklarını kırmak istmedim basit bir açılış şekli vardir mutlaka.

Usta arkadaşlardan bana yardımcı olacaklar varsa yardımlarını bekliyorum resimli anlatım ekleyebilen olursa çok sevinirim. kolay gelsin. şimdiden tşkler.

Açma kapama ve kablo toplama düğmelerini kırmadan çıkartırsan altından sökeceğin vidalar çıkacaktır.

Açma kapama ve kablo toplama düğmelerini kırmadan çıkartırsan altından sökeceğin vidalar çıkacaktır.

Ustam orasi aklıma geldi ama açma kapama düğmeleri tek tek çıkmıyor üst kısımdaki kapağı açma kapama düğmeleriyle beraber komple almak gerekiyor çok zorlamak istemiyorum istemiyorum elimde kalacak diye korkuyorum pratik bir yolu yokmu acaba ?

Konu uygun bölüme taşınmıştır, lütfen sorularınızı uygun bölümde açınız

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,933
Son üye
selcukbatman54

Yeni konular

Geri