AEG.no-frost.tropikal 1995 model buzdolabı elektrik devre şeması rica ediyorum.

makmuh0954

Üye
Tüm arkadaşlara merhaba.Aranıza yeni katıldım.Branşım makina,ama hobi olarak elektrik-elektronik ile de ilgiliyim.Arkadaşlar,benim sizlerden ricam şu,bana AEG.no-frost tropikal tipi 1995 model buzdolabının elektrik devre şeması gerekli.Nedeni şu,bir hafta önce elimdeki bosch tek kapı dolabımı,aeg-nofrost ile takas ettim.Dolap çok temiz ve tamir görmüş,amma çok kötü bir tamir görmüş.Kompresör devamlı çalışıyor ve günde 1 defa zor atıyor idi.Önce damperli termostadını yeniledim.Şimdi daha güzel soğutuyor.Ama yine termostad atmıyor.Kim tamir etmişse,elektrik bağlantılarını hep karıştırmış.Bu yüzden bana,modelini belirttiğim buzdolabının ELEKTRİK DEVRE ŞEMASI lazım.İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.Saygılar.

Arkadaşlar,buzdolabımın motoru devamlı çalışmaktan yanacak.Yanmadan konuya duyarlı arkadaşlardan,elektrik devre şemasını acilen bildirmelerini rica ediyorum.Eğer,şema bulunamıyor ise,bilgisi olan arkadaşların,termostat-defrost timeri-ısıtıcı reziztansı elemanlarının nasıl bağlanması gerektiğini(ayak no.larını vererek) yazarlarsa sevinirim.Teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri