Adobe Flash Player !!

junior92

Üye
arkadaşlar yeni bir laptop aldım ve face veya diğer sitelerdeki videoları izlemek için adobe flash player yükledim fakat videoyu acmaya calıstığımda sitede adobe flash player yükleyin diye bi yazı cıkıyor.isletim sistemim vista yardımlarınız için şimdiden teşekürler..

u need to use the last version of Adobe.. please download the last version and try again...

hiç boşuna uğrasma olmaz ben 1 aydır uğrasıyorum olmuyor

Önce jawa son sürümü yükle. Ardından flash player sürümünü yükselt. Modemini kapat ve aç. Sorun çözülmediyse probleminin kaynağı flash player değil, devletin yasal olmayan medya sitelerini izlememizi sağlayan DNS kodlarını deşifre etmesi. Benim de aynı sorun vardı. Tüm programlarımın son versiyonları mevcuttu. Hatta youtube jacker5 bile kuruluydu. Yaklaşık 2 saat önce problemin kaynağını buldum. Ağ bağlantılarından DNS ayarlarını elle girerek değiştirmen gerekiyor. Nasıl yaparım dersen gugula "yasaklı sitelere girme" yaz. Çıkan forumlarda DNS nin nasıl değiştirildiği yazıyor. Bu yöntem problemini çözer

olmuyor arkadasım söylediklerini harfiyen yaptım olmuyor bu sorun bambaşka birşey kolay gibi duruyor ama zor videoya tıklıyorum videonun ortasında play işareti çıkıyor basıyorum oynatmıyor simsiyah kalıyor araçlardan eklentilere bakıyorum ordada görünmüyor bezdirdi beni

fabrisio'nun dediği gibi DNS ayarlarından.
1-youtube girebiliyormusun?
2-milliyet,ntv,mynet msn giib haber sitelerindeki videoları oynatabiliyormusun?

1 soru evet 2 soru hayırsa virüs programını devre dışı bırak flash playeri yenden yükle
1 soru hayır 2 soru evetse DNS ayarlarının 4.2.2.2 veya 4.2.2.5 yap birdaha dene..
2 soruunda cevabı hayırsa hem dns i hemde flası yükle :D
kolay gelsin..

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri