Adaptörlerim sürekli eriyor

Bunların hazırı var. Burada bilmeyenlerin
ahkam kesmeleriyle strese girmenize gerek
yok.
Babayiğit siz olun, bu fantilatörlerden alın
bir tane.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Herşeyi hazır alalım. Hiçbirşey üretmeyelim öğrenmeyelim. VANTİLATÖR yapmak bu kadar zor değil.

..aldığın motorun iç direnci düşükse yüke binince çok fazla akım çeker..boştaki akım
680 ma ise yüke binince çok daha fazla çekmesi normal..
vantilatörlerde 220 volt kullanılır..
amaca uygun motor almak gerekir.

Şimdi var mı icraatı olan? Burada profesörlük yapmaya benzemez. Adres vereceksiniz yollayacağım. Kargolar benden

Şimdi var mı icraatı olan? Burada profesörlük yapmaya benzemez. Adres vereceksiniz yollayacağım. Kargolar benden
Hiç kimse profesör değil. Profesyonel yardım istiyorsanız İzmir e gidip parayla yaptırın o zaman. Herkes elinden geldiğince bilgilerini paylaşmaya çalışıyor ve bilmediklerini de öğreniyor burada. Uzaktan insanlar değerli zamanını size ayırıp yardımcı olmaya çalışırken sizin söyledikleriniz çok aşağılayıcı.
Bizim bilgimiz bu kadar. Madem ki merakınız ve yeteneğiniz var gıda mühendisliği yerine elektrik-elektronik mühendisliği okusaydiniz da bizde sizden belki birşeyler ogrenirdik ukalalik dışında. Puanın buna yettiyse hiç uzatma bence...

Hahhha. Puanmış. Ben isteyerek severek okudum. Puanı düşük diye gitmeyecek miydim.

İşsiz olmaktan iyidir bazıları gibi

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,901
Son üye
reisaziz34

Yeni konular

Geri