ACS550 surucu ile kompresor calistirma ?

barisinag

Üye
Merhabalar elimizde kraftmann vega 110 marka 110kw lik elektrik motorlu kompresorumuz ve 250kVa lik aksa jeneratorumuz var birebir calistirmadigi icin ABB ACS550-01 model soft starter aldik ne yazikki soft starteri calistiramiyoruz yardiminizi rica ediyorum..

Baglantiyi soyle yaptik

Jeneratorden abb ye abb den kompresore yalniz abb cikis vermiyor

ilk acilista kurulum asistani geliyor ve motor kw sini hz ini amperini soruyor tum istediklerini giriyoruz ama herhangi bir guc alamiyoruz bana bu surucunun ayarlarini kisaca aciklayabilirmisiniz yada eksik ne yapiyorum

Birde bana dedikleri surucu ile kompresorlerin calismadigi bu dogrumudur ?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Merhabalar elimizde kraftmann vega 110 marka 110kw lik elektrik motorlu kompresorumuz ve 250kVa lik aksa jeneratorumuz var birebir calistirmadigi icin ABB ACS550-01 model soft starter aldik ne yazikki soft starteri calistiramiyoruz yardiminizi rica ediyorum..

Baglantiyi soyle yaptik

Jeneratorden abb ye abb den kompresore yalniz abb cikis vermiyor

ilk acilista kurulum asistani geliyor ve motor kw sini hz ini amperini soruyor tum istediklerini giriyoruz ama herhangi bir guc alamiyoruz bana bu surucunun ayarlarini kisaca aciklayabilirmisiniz yada eksik ne yapiyorum

Birde bana dedikleri surucu ile kompresorlerin calismadigi bu dogrumudur ?

bu konuda ayrıntılı bilgi kompresorbursa sitemizde bulabilirsiniz.

surucu ile komprasör çalışmaz diye bir şey duymadım elimizde daha onceden üzerinde altivar invertör olan bosan marka bir komprasörümüz vardı... ayrıca iki hafta kadar once elimizdeki 150 lik marka yazmıyorum üzerinde 110kw lık motor bulunan yıldız ucgen şekilde yol verilen komprasörümüze abb acs 800 invertör ile harici bir pano yaptık unitronics v350 plc ile kontrol ederek devreye aldık su an bir sorun gozukmuyor komprasörün çektiği akımdada yaklaşık 50 amperlik düşüş var..

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri