acs550 de asansör sistemi

efe43

Üye
synn arkadaşlar bildiğiniz üzere sansör sisteminde süreki benim karşılaştığım vacon marka sürücüler kullanılıyor vacon marka sürücülerle hiç bir bilgim yok. fakar mereak ettiğim konu abb acs 550 ride asansörde kullanılamazmı bunun için nasıl bir programdan ayarlamalar yapabiliriz...yapanınız varmı saygılar

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Abb sürücülerin asansör için kullanılanı daha piyasada bulunmamaktadır ama bunun üzerinde abb nin bir çalışması söz konusudur bilindiği üzere asansör sektöründe hız kontrollerdeki tüm parametreler kullanılmamaktadır bunun için parametrelerin özetlenmesi gerekiyor yani sadece asansör sektörüne hitap eden daha kolay menü seçeneği için abb nin çalışmaları var bizde bekliyoruz çok yakında geleceğini söylüyorlar.

1 - asansor sektorunde kullanılacak inverterlerin parametre ayarları farklıdır
2 - ozel fonksıyonlar vardır

surucu veya destek ıstersenız bana yazabılırsınız

asansör uygulamaları için fujinin frenic lift serisi de var.

abb acs 550 sürücüssünü asansöre bağlamak istiyorsun anladığım kadarıyla piyasada asansör için kullanılan birçok invertör çeşiti var ancak bunların her birinin bağlantı türü ve ayar parametreleri değişiyor aynı zamanda istediğin verirmi verip vermemeside ayrı bi konu. türkiyede bu konuda iyi olan firma sayısı 5 i geçmez böyle birşey yapmak istiyorsan 1500 doları gözden çıkartıp basit bir tane invertörlü pano alman senin için daha zahmetsiz olur aydınlatabildiysem ne mutlu bana

syn arakdaşlar verdiğiniz bildiler için teşekürler bens adece abb kullanabilirmiyiz böle bir imkna varmıdır bir asansörde kullnaılar sürücüyü hiç kullanadım ve ayarlamadım sadece böle bir imkan varmıdır diye merak etmiştim saygılar

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri