Acrobat Reader öldü yaşasın Foxit Reader

elektronikmuh

Yönetici
Yönetici
Yönetici
Öncelikle program ücretsiz, 15MB boyutuyla, pdfleri sekmeler halinde açması(bu özelliği acrobatı kaldırmama sebep olmuştu), pdflerin üzerine not olabilir, sayfalara dosya attach edebilir, text ekleyebilir, şekiller çizebilir, önemli bölümleri renklendirebilir, bookmarklar ekleyebilir, resimler ekleyebilirsiniz, screen shot yapabilir, pdf içindeki önemli sayfalara herhangibir sayfadan veya kelimeden link verebilirsiniz ve kaydedebilirsiniz, devamı linkte...

https://yadi.sk/d/IggduDqMiakzP
FoxitReader545.0124_enu_Setup.exe

Son düzenleme:
ben pek çok readeri denedim. mobil olsun pc olsun. acrobat kadar hepsini açabilenini görmedim.
adobe reader 5.0 bile en yeni projeleri açarken foxit illa bir datayı açmaz bir metni okumaz. öbürleri de öyle. başıma bela mı alayım yükleyip :)

3 senedir kullanıyorum açmadığı dosya olmadı

bana da mutlaka denk geliyor açmadığı bir şeyler:)
hem özellikle mobilde bir adobe reader sürümü tam ekran okumaya izin veriyor o mükemmel.

Foxiti bu sebeple kurdum bir süredir kullandım tam hatırlamıyorum bir dosyayı açamadı yakın zamanda d 3d pdf dosya çıkmış acrobatta sorun yok diğerlerinde mümkün mü?

3D pdf yakın değil 6-7 senedir var.
Sadece adobe ye özgüdür.
Oluşturulması için pro versiyonu gerekir, yanlış hatırlamıyorsam v7 den sonra başladıydı..
Solidworks gibi programlara entegre olur 3d pdf oluştur komutu ile yapılır.
Yakın zamanlarda " Converting CAD data to 3D PDF " yapabilen programlar var.
" 3D pdf " olarak arayın.

https://helpx.adobe.com/tr/acrobat/using/adding-3d-models-pdfs-acrobat.html

.pdf uzantısından başka .djvu uzantılı belgelerde var.
Adobe rakibi olarak çıktı ama yayılmadı , akademik bazı yayınlarda görülebilir.
Foxit bunları açamıyor , belki yeni versiyonları ?..
Sumatra hepsini açar küçüktür ücretsizdir.

Oluşturma için W10 da programa gerek yok.

WinPDFeditor ufak ve güzel programdır .

Neredeyse işletim sistemi kadar olmasa pdf için gereken tüm özellikleri içeren program elbette adobe pro lar...

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri