Inspire 4500 kumanda bulamiyorum

Arkadaslar konu dogru yerdemi bilmiyorum ama elimde 4.1 ses sistemi var kumandasi bozuldugu icin ses acamiyorum hoparloru acamiyorum Türkiye de bu aletin aşağıdaki sokete takılan kumandadan nerde bulabilirim yada o sokete kısa devre falan yaptirarak kullanabilirmiyim yardimci olursaniz cok sevinirim simdiden herkese tesekkur ederim.

arkadaş onu sökte uçlarını görelim, sonra yorum yapalım
ayrıca o kumanda değil potanstır yani ayar düğmesi (potansiyometre)

arkadaş onu sökte uçlarını görelim, sonra yorum yapalım
ayrıca o kumanda değil potanstır yani ayar düğmesi (potansiyometre)

Bassın arkasindaki soketimi sokiyim bide evet anahtarli potansiyometre sanrm ilk acilirken çıt ediyo hoparlor aciliyo daha sonra ses acmaya basliyo

Bassın arkasindaki soketimi sokiyim bide evet anahtarli potansiyometre sanrm ilk acilirken çıt ediyo hoparlor aciliyo daha sonra ses acmaya basliyo
potansiyometrenin onlarca çeşidi var hangini sayayım biliyorum. oradaki on-of özelliği olanmış, uçlarını ve üzerinde yazanı görmek lazım, muhtemelen arızalı parça o, sök aynısını yada eşdeğerini tak, yapamıyorsan bir elektronikçiye götür yapsın.

O kumanda die kastettigim ledi ve on off ozelligi olan dalga elimde hic yok sistemi arkadasmdan aldm oda kaybetmis o yuzden onun yerine bi pot taksam soketi sokup olmazmi yada kaclik takmam lazm onu soruyorum

görsel arkadaşım, görsel lütfen bizler müneccim değiliz, kaç çeşidi var biliyor musun?görelim yorum yapalım,

Tamam kardesim sinirlenme kumanda dedigim sey hic yok anca soketi sokup arkasini atarim sende sanirim olmadigni animsayamadin hala

Tamam kardesim sinirlenme kumanda dedigim sey hic yok anca soketi sokup arkasini atarim sende sanirim olmadigni animsayamadin hala
meraklı kardeşim, marka model araştırmasıyla uzaktan kumandanın görselini bulabilirsin, on-off potansı ki bunların hepsi Çin yapımı, kolay kolay aynısını bulamazsın, görsel olarak sökülmüşünü görürsek en azından eşdeğer birşeyler tavsiye edebiliriz. uzaktan kumanda uydurmak ise bir o kadar zor bir iş, çözüm? yakından kumanda yani elle kullanmanı tavsiye ederim. kötümser değilim, sadece biraz fazla gerçekçiyim. ha yapılamaz mı? yapılabilir işin ehli bir usta tarafından, bir de bu işin maddi tarafı var, onu da düşünmek lazım değil mi.

meraklı kardeşim, marka model araştırmasıyla uzaktan kumandanın görselini bulabilirsin, on-off potansı ki bunların hepsi Çin yapımı, kolay kolay aynısını bulamazsın, görsel olarak sökülmüşünü görürsek en azından eşdeğer birşeyler tavsiye edebiliriz. uzaktan kumanda uydurmak ise bir o kadar zor bir iş, çözüm? yakından kumanda yani elle kullanmanı tavsiye ederim. kötümser değilim, sadece biraz fazla gerçekçiyim. ha yapılamaz mı? yapılabilir işin ehli bir usta tarafından, bir de bu işin maddi tarafı var, onu da düşünmek lazım değil mi.
Haklisiniz tesekkur ederm resmi ekliyorum kumanda dedigim bu kablolu ama bende yok bende bunun yerine bi alternatif yapma cabasindayim.
images (1)_1.jpg
images (1).jpeg

Forum istatistikleri

Konular
128,099
Kullanıcılar
449,800
Son üye
bukurt

Yeni konular

Geri