Acil servislerin durumu

Geçmiş olsun @paskomya ustam, rontgen, ultrason ve dopler hangisi ise böbrekteki diğer taşlar tespit edildi mi? Muhtemelen taşlar yerinden oynamış. :(

geçmiş olsun başka bişey düşün kendine ben çok iyiyim de sadece iyi olduğunu düşün ağrı yok gibi düşün.
ben dişim ağrıdığında yapıyorum ve uyuyorm.

Geçmiş olsun @paskomya ustam, rontgen, ultrason ve dopler hangisi ise böbrekteki diğer taşlar tespit edildi mi? Muhtemelen taşlar yerinden oynamış. :(
o dediklerini çok iyi bir doktora denk gelirsen yapıyor. bunca sene 1 tane denk geldi.
Geçmiş olsun. Bu ülkede paran yoksa hastanelerde adam yerine konulmuyoruz.
emekli maaşamı ayın 20sinde alacağım, şu an cebimde 62,5 lira var
geçmiş olsun başka bişey düşün kendine ben çok iyiyim de sadece iyi olduğunu düşün ağrı yok gibi düşün.
ben dişim ağrıdığında yapıyorum ve uyuyorm.
meditasyon işini ben yıllardır yapıyorum ama dün gece, hem kan işiyorum hemde bıçaklar sokuyorlardı. dün hastaneye giderken evdeki köpeğimi bahçeye çıkardım (maddi değeri 3000 euro, manevi değeri sonsuz)

tüm geçmiş olsun dileklerini ileten arkadaşlarıma teşekkür ederim

Işıkkent,Pınarbaşı,5.Sanayi köpek kaynıyor züppeler alıyor hevesle sonra bakamıyor yada bütüdüğünde çirkin geliyor atıyorlar İzmir'e Manisa'dan bile köoek atıyorlar...

Ustam şifan tez olsun inşallah. Bende 5 yıl önce düşürmüştüm. Validemin 2. günü verdiği tavsiyeyle günün sonunda dülürebildim. Bol bol ılık su 6 saatte bir idrar sökücü içtim. Birde dayanabildiğin kadar yürümek gerekiyor. Bir anda atıveriyorsun taşı. Sonrası tam anlamıyla huzurun en üst noktası. Hastane doktor son çare. Onlarda kendin düşür diye bakıyorlar. Taş düşmeden de acının dinmesini bekleme. Acının dinmesi düşmeyi geciktiriyor. Allah şifa versin.

Ustam şifan tez olsun inşallah. Bende 5 yıl önce düşürmüştüm. Validemin 2. günü verdiği tavsiyeyle günün sonunda dülürebildim. Bol bol ılık su 6 saatte bir idrar sökücü içtim. Birde dayanabildiğin kadar yürümek gerekiyor. Bir anda atıveriyorsun taşı. Sonrası tam anlamıyla huzurun en üst noktası. Hastane doktor son çare. Onlarda kendin düşür diye bakıyorlar. Taş düşmeden de acının dinmesini bekleme. Acının dinmesi düşmeyi geciktiriyor. Allah şifa versin.
sağol kardeşim bu benim ilk taş düşürüşüm değil, en son 25 yıl önce ilk düşürmüştüm, daha öncekileri saymıyorum. daha sonra hep kum dökerek giderdi, 25 yıl sonra taş düşürmek zor geldi. üstelik benim ağrı eşiğim yüksek. daha evvel içmediğim ot çayı kalmadı.. ama kabahat bende bu sene kenger yemedim ondan oldu. kenger yedim mi kum olup gidiyor ben de anlamıyordum.

Forum istatistikleri

Konular
128,123
Kullanıcılar
449,830
Son üye
xkullanıcı45

Yeni konular

Geri