Acil Proje yardım

Ersinn34

Üye
Merhabalar ustalar sizden bir Ricam olacak,
Bu projeyi bana biraz sadeleştirebilir misiniz?

Ekli dosyalar

• C2145497-52A5-4AB0-A1EC-72610D342142.jpeg
    C2145497-52A5-4AB0-A1EC-72610D342142.jpeg
    226.2 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Evet. Şimdi istenen nedir? Bu devre iş yapar?
Ustalar yanlış projeyi atmışım düzelttim tekrar yükledim kusura bakmayın tekrar. Şimdi istediğim şu sizden, panoyu tekrar topluyorum ama kumanda bölümünde proje takibinde rölelerin atlamalarında biraz karıştırıyorum, nerden başlayacağımı bilemedim biraz ilerledim ama emin değilim, bana projeyi daha basit bir hale getirmenizi rica etmiştim yada nerden başlamam gerektiğini veya biraz bilgi verirsenizde yeterli olur

Projede her bir elemanı ve bağlantı noktasını isimlendirmişler. Sizde projeye uygun olarak her bir elemana projedeki isimlerini verin, her bir bağlantı noktasına yine projedeki numaraları verin ardından ilgili bağlantıları gerçekleştirin. X1 dediği büyük bir klemens bloğu.

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri