Acil Proje yardım

Ersinn34

Üye
Merhabalar ustalar sizden bir Ricam olacak,
Bu projeyi bana biraz sadeleştirebilir misiniz?

Ekli dosyalar

• C2145497-52A5-4AB0-A1EC-72610D342142.jpeg
    C2145497-52A5-4AB0-A1EC-72610D342142.jpeg
    226.2 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Evet. Şimdi istenen nedir? Bu devre iş yapar?
Ustalar yanlış projeyi atmışım düzelttim tekrar yükledim kusura bakmayın tekrar. Şimdi istediğim şu sizden, panoyu tekrar topluyorum ama kumanda bölümünde proje takibinde rölelerin atlamalarında biraz karıştırıyorum, nerden başlayacağımı bilemedim biraz ilerledim ama emin değilim, bana projeyi daha basit bir hale getirmenizi rica etmiştim yada nerden başlamam gerektiğini veya biraz bilgi verirsenizde yeterli olur

Projede her bir elemanı ve bağlantı noktasını isimlendirmişler. Sizde projeye uygun olarak her bir elemana projedeki isimlerini verin, her bir bağlantı noktasına yine projedeki numaraları verin ardından ilgili bağlantıları gerçekleştirin. X1 dediği büyük bir klemens bloğu.

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,857
Son üye
Bluent

Yeni konular

Geri