Acil Kompanzasyon

e1l2k3t4

Üye
Arkadaşlar hemen yardımcı olursanız sevinirim, og den ölçüm yapılan faturayı incelediğimde endüktif ve kapasitifte 1 ay içinde hiç ilerleme yok fakat aktifte var , ama dağıtım şirketi aktif gücün yüzde 90 ı kadar cea kesmiş. Sorun ne olabilir , ?? teşekkür ederim şimdiden.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Endüktif ilk endeks: 125.504
son endeks: 125.504

Capasiyif ilk endeks: 1.201
son endeks : 1.201

aktif ilk endeks : 101.507
Son endeks : 196.602
Çarpanı var birde bunların aktifin belli bir miktarını ceza olarak kesmiş 3 farklı fatura elimde hepsi aynı birinde aktif kullanım birinde fazla ama diğer herşey aynı
Endüktif ilk endeks: 0.004
son endeks: 0.004

Capasiyif ilk endeks: 1.1054
son endeks : 1.1054

aktif ilk endeks : 5.30
Son endeks : 10.60
Diğer faturada böyle çarpanı yazamadım şu anda ama

OG'den eneriyi ölçüyorsunuz ve ne kapasitif ne endüktif değer ilerlememiş. Bu nasıl mümkün olabilir ki? Sayacınız mı bozuk.

Si
OG'den eneriyi ölçüyorsunuz ve ne kapasitif ne endüktif değer ilerlememiş. Bu nasıl mümkün olabilir ki? Sayacınız mı bozuk.
3 sayaçta mı bozuk ben de anlayamadım , sistem bazen çalışıyor bazen duruyor , mesela 2 ay durup 5 ay çalışıyor

Sayacınız problemli gibi görünüyor.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri