acaba

demiray teknik

Profesyonel Üye
sevgili yöneticiler şimdi forumda gezerken bir şey dikkatimi çekti.. ama sakın ha nerden aklına geldi diye sormayın insanoğlu bazen abuk subuk şeyler merak ediyor...
acaba bugüne kadar en fazla görüntelenen ve en fazla cevap yazılan konu konular
nedir
cevaplarsanız sevinirim
sevgiler
saygılar
hakan

Bunu herhangi bir bölümde kendin bulabilirsin, bir bolum içine girip sag uste bulunan
(cevap/görüntleme)

linklerine tıklayarak konuları sıralayabilirsin

bence bütün konular içerisinde ençok görüntülenen konuyu soruyor arkadaş.

Sayın demiray teknik ustam.
Canım sıkılıyordu, az önce oturup bu sorunuzun cevabını öğrenmek için şöyle forumda bir arama yaptım. Doğrusu ben de bu sorunun cevabını merak ediyordum. Aşağıda verdiğim sayılar her konunun sadece 1. sayfası için geçerli. Yani daha öncelerden işlenmiş ve gerilerde kalmış sayfaları incelemedim. Durum aynen şöyle.

Görüntülenme dalında 102.840 kişi ile benim açtığım GELİN RÜZGAR TÜRBİNİ YAPALIM başlıklı konu, cevap ise 455
İkinci sırada TEKNİK ÖĞRETMENLER İÇİN MÜHENDİSLİK TAMAMLAMA EĞİTİMİ görüntüleme 60.712, cevap 357
Üçüncü sırada TÜM KLİMA ARIZA KODLARI görüntülenme 58.883, cevap 173
Dördüncü sırada ELEKTRİK KUVVETLİ AKIM TESİSLERİNDE ÇALIŞMA YETKİ BELGESİ (EKAT) görüntülenme 52.222, cevap 138
Beşinci sırada ÜYE ARKADAŞLAR HANGİ SEKTÖRDE ÇALIŞMAKTA görüntülenme 31.278, cevap 511
Altıncı sırada 11.NOTEBOOK ÇEKİLİŞİ görüntülenme 14.793, cevap 1.019

Görüntülenme dalında 1. benim rüzgar türbini yapalım konu, cevap dalında ise 11. Notebook çekişi 1. durumda.

Aslında 11.NOTEBOOK ÇEKİŞİ'nden çok daha fazla görüntülenme sayısı olan konular var. Fakat buradaki cevaplanma sayısı tüm konulardakinden daha çok olduğu için yazdım.

Son düzenleme:
Sayın demiray teknik ustam.
Canım sıkılıyordu, az önce oturup bu sorunuzun cevabını öğrenmek için şöyle forumda bir arama yaptım. Doğrusu ben de bu sorunun cevabını merak ediyordum. Aşağıda verdiğim sayılar her konunun sadece 1. sayfası için geçerli. Yani daha öncelerden işlenmiş ve gerilerde kalmış sayfaları incelemedim. Durum aynen şöyle.

Görüntülenme dalında 102.840 kişi ile benim açtığım GELİN RÜZGAR TÜRBİNİ YAPALIM başlıklı konu, cevap ise 455
İkinci sırada TEKNİK ÖĞRETMENLER İÇİN MÜHENDİSLİK TAMAMLAMA EĞİTİMİ görüntüleme 60.712, cevap 357
Üçüncü sırada TÜM KLİMA ARIZA KODLARI görüntülenme 58.883, cevap 173
Dördüncü sırada ELEKTRİK KUVVETLİ AKIM TESİSLERİNDE ÇALIŞMA YETKİ BELGESİ (EKAT) görüntülenme 52.222, cevap 138
Beşinci sırada ÜYE ARKADAŞLAR HANGİ SEKTÖRDE ÇALIŞMAKTA görüntülenme 31.278, cevap 511
Altıncı sırada 11.NOTEBOOK ÇEKİLİŞİ görüntülenme 14.793, cevap 1.019

Görüntülenme dalında 1. benim rüzgar türbini yapalım konu, cevap dalında ise 11. Notebook çekişi 1. durumda.

Aslında 11.NOTEBOOK ÇEKİŞİ'nden çok daha fazla görüntülenme sayısı olan konular var. Fakat buradaki cevaplanma sayısı tüm konulardakinden daha çok olduğu için yazdım.

üstadım aradığım cevabı üşenmeden araştırıp vermişssin teşekkür ederim..

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri