Acı kaybımız...

arkadasa ALLAH tan rahmet yakinlarina sabir diliyorum,,,bende yurtdisindayim,,bu gavurlar sadece kelimei sahadet getirmez ama muslumanligin cogu geregini yaparlar,,,bizler kelimei sahadet getiririz ve gavurlugun domuz eti haric her geregini yapariz ,,,kendimi de ayri bir kenara koymuyorum haaa !
ulkemi ve ulkem insani ni guzel yerlerde gormek istiyorum,,TV izlemiyorum artik,,uzuluyorum dayanamiyorum,, tum PARTILERIN ALLAH BINBIR TURLU BELASINI VERSIN AMIN,,,simdi kizacaklar bura siyaset yeri degil diye ama icimden geldi duramadim,,hem siyaset heryerde kardesim,,,yedigin 1 kilo sogandan tut tepesine emniyetsiz cikarilip carpildigimiz direge kadar bu lanet olasi siyaset heryerde !!

Sayaç değiştirten veya açma kapama yaptıran olduysa belki denk gelmiştir. Bizde sıkça oluyor.

Elaman gelir. Çıplak elle sökme takma ne iş varsa yapar. Mührü takar. İş biter.
Sonra yaptığı işi fotoğraflamaları gerekiyor. Elemanlardan biri koruyucu eldivenleri giyer, koruyucu gözlük/maske takar. Mühürü tutar gibi yaparken diğeri foto çeker.
Hep böyle olur. Eldiven ve maske takıp çalışana denk gelmedim.
İş güvenliği için her türlü donanım mevcut, kullanan yok. (Tepsaş)

Sayaç değiştirten veya açma kapama yaptıran olduysa belki denk gelmiştir. Bizde sıkça oluyor.

Elaman gelir. Çıplak elle sökme takma ne iş varsa yapar. Mührü takar. İş biter.
Sonra yaptığı işi fotoğraflamaları gerekiyor. Elemanlardan biri koruyucu eldivenleri giyer, koruyucu gözlük/maske takar. Mühürü tutar gibi yaparken diğeri foto çeker.
Hep böyle olur. Eldiven ve maske takıp çalışana denk gelmedim.
İş güvenliği için her türlü donanım mevcut, kullanan yok. (Tepsaş)

buda madolyonun diger yuzu, ben amatorce elektronik ile ugrasiyorum ama riskli isler yapan arkadaslar lutfen bu isi kuralina gore yapin..arkanizda acili anneler babalar birakmayin...keske bu isi meslek egitimlerinde yada guvenlik kurslarinda bu isi ogretmenlere degilde kaza gecirmis hayatta kalmis insanlara yaptirsalar,,,
Yurtdisinda kaliyorum,bundan 15-16 sene once alkollu arac kullanirken yakalandim, mahkemeye ciktim hakim mecburi 4 gunluk bir kursa gonderdi beni,,,sandim ki ogretmenler falan gelecek..tekerlikli sandalyede insanlar geldi...hepsinin ayri ayri hikayaleri vardi,,,alkollu bir hiyarin yol actigi kaza sonucu hayatlari mahvolan insanlar hikayalerini anlattilar bize...o insanlari dinlerken duydugum utanc bana para cezasindan agir geldi...sonra bir bakmisim 2 yil gecmis hic farkinda bile degilim alkol kullanmiyorum,,,sonra derken 16 senedir icki icmiyorum,,,birakmak gibi kendime verilmis bir sozum yada cabam ugrasim olmadi,,,hersey kendiliginden dogal gerceklesti... keske butun dersleri hayatimiz boyunca kitablardan degilde hayatin kendi icinden vererek ogretseler bize..
arkadaslar gozunuzu sevim,,eldivense eldiven maske ise maske ne gerekiyorsa takin...kaza gecirenlerde bilerek gecirmiyor,,,bana birsey olmaz mantigi ile geliyor basimiza gelenler,,

kahpe felek işte sultan süleymana bile kalmamış... :( :(
Bu direğe çıkma işi nasıl oluyor aramızda bilen anlayan var mı acaba ? elektiği kesmede mi çıkıyorlar yada nasıl önlem alıyorlar ? çarpılan ölen kişi simsiyah kömür gibi mi oluyor dur ? ( Allah kimsenin başına vermesin ) … :(
Hocam normalde, eğer toprağa temas etmiyorsak ya da elimizle tek teli tutuyorsak çarpılmamamız lazım. Bu arada başınız sağolsun.

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri