Sağlık inavasyonunda devrim Rife Bu cihazı 1938 de yaptı EM ve SES Dalgaları ile tümör ve Viruslerin Parçalanması.

Peki parçalanan tümör hücreleri ne olacak ? Bu parçalanan birimlerin akciğer embolisi ya da kalp krizi yapmayacağı ne malum ? Önce bu fikrin daha ciddi ortamlarda fikir telakkisinin yapılması lazım.

Son düzenleme:
PArdon sizin bahsettiğiniz bu değil mi? Yeni birşey değil bu arada, yanlış mı anladım?

Peki parçalanan tümör hücreleri ne olacak ? Bu parçalanan birimlerin akciğer embolisi ya da kalp krizi yapmayacağı ne malum ? Önce bu fikrin daha ciddi ortamlarda fikir telakkisinin yapılması lazım.
Katılıyorum. İnsan vücuduna yapılan cerrahi operasyonların risklerinin yanısıra beklenen ve bilinen artıları ve eksileri var.
Virüslerin dünya çapında pandemik salgını senaryoları her zaman tartışıldı ve sonuçları yazıldı. Ama bu yy. daki aşı üretimi ve tedavideki hazırlıksızlık beni gerçekten şaşırttı.

PArdon sizin bahsettiğiniz bu değil mi? Yeni birşey değil bu arada, yanlış mı anladım?
Başlığı açan arkadaşın konusu daha çok kanser tümörlerinin ısıtılarak tedavisinde uygulanan RF dalgalarının vücuda uygulanması. Bu dalgaların frekansları yanlış hatırlamıyorsam kısa dalga bandında (yanılmıyorsam 30mhz) idi.
.

Başlıktaki ikinci ve son yaklaşım ise Mikrodalga frekanslarının ısı etkisi kullanılarak vücuttaki virüs ve bakterilerin tüm vücutta yok edilmesi.
Yani benim için yeni bir konu.

Katılıyorum. İnsan vücuduna yapılan cerrahi operasyonların risklerinin yanısıra beklenen ve bilinen artıları ve eksileri var.
Virüslerin dünya çapında pandemik salgını senaryoları her zaman tartışıldı ve sonuçları yazıldı. Ama bu yy. daki aşı üretimi ve tedavideki hazırlıksızlık beni gerçekten şaşırttı.

Başlığı açan arkadaşın konusu daha çok kanser tümörlerinin ısıtılarak tedavisinde uygulanan RF dalgalarının vücuda uygulanması. Bu dalgaların frekansları yanlış hatırlamıyorsam kısa dalga bandında (yanılmıyorsam 30mhz) idi.
.

Başlıktaki ikinci ve son yaklaşım ise mikrodalga frekanslarının ısı etkisi kullanılarak vücuttaki virüs ve bakterilerin tüm vücutta yok edilmesi.
Yani benim için yeni bir konu.
Konuya vakıf değilim, olsaydım üreten ben olurdum. Bu cihazi üretenler bu dalgaboyunu rastgele secmemislerdir, kaldı ki mikrodalga nokta atışı yapmaz ve merkezden dışa doğru ısıtır yumurta örneğindeki gibi. İşin diğer boyutu bu robot mevcut ve hassasiyeti mükemmel, yenisini tekrar sıfırdan üretmek, bu basari ve kesinlige getirmek için yapialcak masraf yerine iddia edilen dalgaboyunu veren cihaz takılır zaman ve para tasarrufu sağlanır diye düşünüyorum. Özellikle şu hassas dönemde basarili olduğuna inandığım tedaviyi yukarıda arkadaşların bahsettiği gibi yardım veya desteği buradan değil de başka kurumlardan arardım.

Konu sahibinin mesajını yanlış anlamadiysam tüm vücuddan virüsü birden atmayı kastetmedi, hücre hücre yok etmeyi açıklıyordu.

Bu sadece elektronikçilerin alanı değil bence mikrobiyologlarla birliklte takım çalışmasıyla olur.0,03 mikron büyüklüğünde olan virüsü diğer virüslerden ayırmak onu yok ederken hasar yaratmakta var.

parçalanan hücreler vucut tarafından dışarı atılıyor ve tümör küçülmüş oluyor. bir sonraki seans ta tekrarlanıyor süreç. tümör tamamen kaybolana kadar

bu arda ek bilgi korona virüs boyutu 120nm (nano metre)

birde rife frakans cihazının daha düşük frekanslarda çalışarak virüs ve bakterileri öldürdüğü söyleniyor. dosyaları incelerseniz 4.5 mhz , 1.5 mhz , 700khz bandında da bunu yaptığını söylüyor. sorun şu hangi fiziksel etki ile virüs ve bakteri bozunuma uğruyor.
teoriler şunlar
histerisiz etkisi olabilir mi yada başka bir elektromekanik etki
Foton - fonon dönüşümü de diğer fiziksel etkiler arasında

Son düzenleme:
corona nın nano uzantılarının rezonans frekansı hesaplanıp em yerine su altında ultrasonik dalga uygulanırsa bir ihtimal uzantılar kopabilir ve virüs etkisiz hale getirlebilir.

parçalanan hücreler vucut tarafından dışarı atılıyor ve tümör küçülmüş oluyor. bir sonraki seans ta tekrarlanıyor süreç. tümör tamamen kaybolana kadar

bu arda ek bilgi korona virüs boyutu 120nm (nano metre)

birde rife frakans cihazının daha düşük frekanslarda çalışarak virüs ve bakterileri öldürdüğü söyleniyor. dosyaları incelerseniz 4.5 mhz , 1.5 mhz , 700khz bandında da bunu yaptığını söylüyor. sorun şu hangi fiziksel etki ile virüs ve bakteri bozunuma uğruyor.
teoriler şunlar
histerisiz etkisi olabilir mi yada başka bir elektromekanik etki
Foton - fonon dönüşümü de diğer fiziksel etkiler arasında
Vücuttan nasıl atılacak. Terleyerek mi ? Hey allahım yarabbim . Ben parcaladim sonrası allah kerim .

Ölen bakteriler hücreler toksinler nasıl atılıyorsa öyle atılır. terleyerek veya böbrekten veya dışkıyla.
Ben yakın zamanda akciğer embolisinden kayinbabamı kaybettim . Vücut döngüsünde öyle her şeyi kafaniza göre salalım bir yerden nasıl olsa çıkar diyemezsiniz . Insan hayatı var bunun ucunda .

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri