Sağlık inavasyonunda devrim Rife Bu cihazı 1938 de yaptı EM ve SES Dalgaları ile tümör ve Viruslerin Parçalanması.

cenko

Üye
ACİL YARDIM KORONA virüsü mücadele. Sağlık inavasyonunda devrim Rife Bu cihazı 1938 de yaptı EM ve SES Dalgaları ile tümör ve Viruslerin Parçalanması.

arkadaşlar merhaba ben mehmet cengiz akbülbül. yüksek frekanslı radyo dalgası ve ses dalgası
üreterek tümör hücrelerini ve virüsleri parçalama denemeleri gerçekeleştirilecektir.
Yapılan cihaz bir anten gibi olup hastanın göğsüne bağlanarak belli zaman aralılarında
uygulanarak korona virüslerinin parçalanmasını sağlanmaktır ilk etapta. Tabi daha önce laboratuvar denemeleri var.
bu cihazı rife deneyleri
olarak 1922-1980 e kadar denenmiş ve daha sonra çalışmalar sümen altı edilip konu gizlenmiştir. bu cihazın bir
an önce üretilip deneme aşamasına gelmemiz gerekiyor.
sistem şöyle çalışıyor aşağıda attım pdf te ayrıca incelersiniz. Radyo dalgaları ile
tümör hücreleri veya virusler rezonans frekansı kaçsa o frekans da Radyo frekansı ve ses dalgası yollanıyor.
radyo frekansı virüs ve tümör hücrelerini tıpkı mikro dalga fırın gibi ısıtıyor.
beraberinde gönderilen ses dalgasıda hücreyi kavite ederek hücre zarı içinde kabarcık oluşturup hücrenin parçalanmasını sağlıyor.

teoriyi daha rahat anlamamız için örneklendirelim. microdalga fırın 2.45ghz de suyun rezonansında çalışmaktadır.
fırının içine sadece yumurta atıp çalıştırırsak yumurta patlayacaktır. içinde su molekülü olduğu için. ama kap dolu bir suyla birlikte koyarsak
yumurta pişecektir. vucutta su dolu kap gibi olacağından bizim yumurtayı patlatmamız için başka bir kuvvete ihtiyacımız oluyor.
içeriye ses dalgası ile birlikte verdiğimizde virüs ve tümör hücrelerinin parçalanacağı ve verilen rezons frekansının vucut hücrelerinden farklı
bir değerde olması sebebiyle vucut hücrelerine zarar verilmeyerek sadece virüs ve tümör hücreleri bu rezons frekanslarına tutulacaklardır.
aslında sistem kablosuz enerji transferi gibi çalışmaktadır. virüs ve tümör hücreleri hangi rezonansta oldukları saptanıp o rezonans değerinde
enerji aktarılarak işlemi gerçekleştirilecektir.

tümör hücreleri 16.6 mhz de ve virüsler ise 8.3 ghz de rezonans frekansları olduğu çeşitli makalelerden öğrenilmiştir.

ses dalga frekansı bilinmemekle birlikte 25 mhz ve yukarısı için piezo malzeme vs bilgisi olanlar paylaşırsa çok iyi olur.

radyo vericisinin 6 watt değerinde olmasının yeterli olduğu bilgisi var.

ve anten yapısının radar gibi yönlendirilmiş bir sinyal olması gerekiyor.
rife bu cihazı 50 watt civarında çalıştırmış
şu anda elimizde 8khz ile 160 mhz arası kare dalga üretebilen bir sinyal jeneraörü var Si5351 dında bir entegre
ve anten yapıları denememiz gerekiyor , yükseltici katları gerekiyor , daha yüksek frekanslar içinde sinyal jeneraötü gerekiyor.

https://www.transfernow.net/lJ0VhR032020
rife frekans cihazı virüsler ve tümör hücreleri için
alternatif link
https://dosyayukle.biz/0f312b7e3889b4ec

Son düzenleme:
örnek şema var mı? fikir yürütebileceğimiz

Toplama bir cihaz yapılacaksa bunlar kullanılacak. fakat 30bin euro gibi bir fiyata geliyor. daha ucuza ve yerli bir üretim nasıl yapılabilir.

Ekli dosyalar

• 10W YÜKSELTİCİ RAMP02G18GA RFLambda amplifier1 (1).pdf
    294 KB · Görüntüleme: 20
  • ANTEN tr_LB-10125.pdf
    580.2 KB · Görüntüleme: 12
  • FREKANS JENERATÖRÜ 8KHZ - 26GHZDS_APSINXXG_v260.pdf
    1.1 MB · Görüntüleme: 12
Yanlış anlamayın ama yanlış yerdesiniz..

Bu kadar ciddi bir mesele için "amatör" topluluklar olan forumlarda destek ve çare aranmaz.Nihayetinde bu işin şakası yok.Birilerini öldürebilir yada sakat bırakabilirsiniz.

Böyle bir konuda teknik destek alınacaksa üniversiteler yada tekno kentlerdeki ilgili firmalara mali destek alınacaksa KOSGEB'e başvurulmalı.

Hatta yanlış bilmiyorsam sağlık alanında ar-ge yapabilmek için belirli sertifika ve kriterleri taşımak gerekiyor (tam emin değilim).Hal bu iken hele ki sağlığın önemi bu günlerde bu kadar net ortada iken bu işe yanlış yerde çare ve destek arıyorsunuz.

@Ar-kur-Tek usta, konunun ben de farkındayım, abim yüksek tansiyondan felç oldu, rahmetli anacığımda, abimin eli açılması için+ ayak fonksiyonunun düzelmesi için tasarladığım araçları dr yengem itiraz ederken fizyoterapisti onay verdi.(benim ne mühendislik okuduğumu sormuş) ama sonuçta ben cahilim, onlar tamamen tıp ilmine inanıyorlar. ben tıp okumadım(okuyamadım) mühendislik dersen hiç.test etmeden bir cihazı aleti tıbbın hizmetine sokmak çok zor. çok iyi arge istiyor biliyorum ama denekler kim olacak? ve yeterliliğimi kim test edecek. bir tek bunu çözemedim. bir ilacın bir egzersizin kabul edilebilir olduğunun kararını kim verecek yada yaptığım bir aparat veya cihazın onayını kim verecek?

Yanlış anlamayın ama yanlış yerdesiniz..

Bu kadar ciddi bir mesele için "amatör" topluluklar olan forumlarda destek ve çare aranmaz.Nihayetinde bu işin şakası yok.Birilerini öldürebilir yada sakat bırakabilirsiniz.

Böyle bir konuda teknik destek alınacaksa üniversiteler yada tekno kentlerdeki ilgili firmalara mali destek alınacaksa KOSGEB'e başvurulmalı.

Hatta yanlış bilmiyorsam sağlık alanında ar-ge yapabilmek için belirli sertifika ve kriterleri taşımak gerekiyor (tam emin değilim).Hal bu iken hele ki sağlığın önemi bu günlerde bu kadar net ortada iken bu işe yanlış yerde çare ve destek arıyorsunuz.
burası herksein ulaşabildiği bir platform. mesele ciddi ve herkesin meselesi. devlet çok yavaş. ve yapılacak iş önce laboratuvda denenicek. neyle uğraştığımı biliyorum. zaten cihazı bir medikal firması olarak geliştiriyoruz. geliştirip dünyaya açıcaz.

Bende onu diyorum zaten...

Koskoca firmasınız. Gidin bir teknik üniversiteye yada ilgili bölüm içeren bir fakülteye ,teknokent firmasına,Tübitak'a v.s...Bunlar olmuyorsa bu işten anlayabilecek eğitimini almış birini istihdam edin.Onun eğitiminden ve çevresinden bağlantısından yararlanın.

Hepsini geçtim Tübitak yada AB fonlarını hiç araştırdınız mı?

Kusuruma bakmayın ama bir firmanın bu kadar ciddi bir konuda forumlarda bu işe çare araması iki şeye dalalettir bence.Ya para harcamak istemiyorsunuz ya olaya dediğiniz kadar ciddi bakmıyorsunuz.
@Ar-kur-Tek usta, konunun ben de farkındayım, abim yüksek tansiyondan felç oldu, rahmetli anacığımda, abimin eli açılması için+ ayak fonksiyonunun düzelmesi için tasarladığım araçları dr yengem itiraz ederken fizyoterapisti onay verdi.(benim ne mühendislik okuduğumu sormuş) ama sonuçta ben cahilim, onlar tamamen tıp ilmine inanıyorlar. ben tıp okumadım(okuyamadım) mühendislik dersen hiç.test etmeden bir cihazı aleti tıbbın hizmetine sokmak çok zor. çok iyi arge istiyor biliyorum ama denekler kim olacak? ve yeterliliğimi kim test edecek. bir tek bunu çözemedim. bir ilacın bir egzersizin kabul edilebilir olduğunun kararını kim verecek yada yaptığım bir aparat veya cihazın onayını kim verecek?

Sayın @paskomya

Ortopedi cihazları genel itibarı ile mekanik cihazlar malumunuz.Hatta bir çok cerrahi alet böyle (Abim senelerce bu cihazların üretiminde çalıştı)Onun prosedürü farklı.Ben çizimi kendisi yapıp üreticiye ceren cerrahta biliyorum,üreticiye tarif ederek sipariş verende.Bu tip cihazlar ayrı bir sınıf.

Lakin hücre düzeyinde parçalamadan bahsediliyor.Bunun diğer organlara nasıl zarar vereceği,verip vermeyeceği,uzun ve kısa vade etkileri,yan etkileri v.s hepsinin sağlıklı şekilde ölçülüp biçilmesi lazım.Bu örnekte bile tümör hücresini öldürüyorum derken aynı frekansla gözdeki sıvılara veya gözü oluşturan organlara zarar verip hastayı kör ederseniz ne olacak? Hastaya "gözün aydın tümürünü yok ettik...Ha bu arada küçük bir yan etkisi oldu kör kalacaksınız" diyebilir mi kimse..?

Devletin çok yavaş sebep olmasının sebebi de aslında bu, ilgili ihtimaller kurumlarca araştırılır ve kişiler bir şeylerin altına "sorumluluk atarak" imza atar. İki gün sonra çıkacak bir problemde kim forum üzerinden sorumluluk almak ister? yada kim yardım ettim diye başının derde girmesini?

Hasılı kalem konu gayet ciddi,sağlık,ticari ve hukuki açıdan sorumluluk gerektiren bir iş.Bu konuda yardım almanın yerinin burası olmadığını düşünüyorum.Yukarıda da yazdım bu işi çok iyi bilebilecek tüzel ve gerçek kişilerle irtibat kurarak iş yapmak daha doğru.

Ha hala ısrarla devlet yavaş ben uğraşmak istemiyorum prosedürü falan atlamak istiyorum denirse o kural ve kaidelerin oraya boşuna konmadığını özellikle belirterek herkesi sorumluluğa davet ediyorum.

Son düzenleme:
Öyle bir cihaz dusunuyorum ,

Bir organizma icinde virüsü ve organizmaya ait hucreyi ayiracak. Virusu yok edip organizmaya dokunmayacak.

Tıp yada teknolojimiz o kadar ilerledi mi?

Ultrasonik nester ( ses dalgalari ile calisan) veya bobrek taslarini kiran sistemi biliyorum ama bu sistemler karsisindaki canliyi yada virusu algilamazlar.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri