ACİL İP Kameraları Internetten İzlemek

S.a Kamu kurumunda elektrik- elektronik mühendisi olarak çalışıyorum 100-150 km uzaklıkta olan depolarımzda 8-10 adet ip kameralık projemiz var bu kamebilralar yerinde kayıt yapacak ve ben internetten istediğim zaman bu kameraları izleyemeliyim aynı zamanda 3g veya adsl üzerinden istenilen kayıtları kayıt cihazından çekmemi istiyorlar bu işi en az maliyetle en iyi şekilde nasıl yapabilirim sonuçta ödenek devletimizin herkesin hakkı var şimdiden tşk ederim iyi akşamlar...

İp Kamera tarafında Ucuz maliyet Kelimesi Yerinde olmamış İyi ucuz malıyet kalıtesız ürün demekden baska hıcbırsey demek deıldır
Kullanacagın kamera Megapixel kayıt cıhazın Nvr ve Profesyonel CCD tv Hayalındekı goruntuyu almak için yeterlı olacakdır kolay gelsın

Bende biliyorum ip kameranın daha pahalı olduğunu benim burdaki sorunum kayıt cihazından istediğim veriyi çekebilirmiyim birde kamera bağlantısını internet donmadan izlemem içim kaç mbps lik bir bant genişliğine ihtiyacım var sistem mobese kameralar gibi olacak internet adresinden istediğim kamerayı seçip izlemem lazım yoksa amacım bütün kameraları aynı anda izlemek değil..

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,935
Son üye
mehmetenessunger

Yeni konular

Geri