ABB Rapid - Kuka KRL için yardım

siz tam olarak hangi seviyedesiniz, neler öğrenmek istiyorsunuz.?

Sayın yönetici ben egitim almak istiyorum ama size nasıl ulaşıcam

size nasıl ulaşıcam bende robot var egitim için herşey hazır sadece egitimci yok

ben motoman marka robotta uzman seviyedeyim ama comau robotu ilk defa görüyorum fikstürlerim hazır ben sadece program nasıl yazılır o konuda egitim alıcam lütfen bi iletişim kuralım ben arıyayım sizi

Eğitim konusunda KUKA'ya gitmeniz gereksiz. 1650+uçak parası+otel parası+yeme içme oldukça maliyetli. Üniversitelerin bu konuda bir bölümü yok. Tutupta size KUKA programlamasını anlatmazlar, anlatsalarda ellerindeki makineler otomotiv firmalarından hibe olacağı için yüksek ihtimalle eski sürüm olacaktır. Bizler similasyonlu ya da müşterinin makinesinin başında eğitim veriyoruz. Yalnızca ihtiyaçlarına göre değil, ileride geliştirebileceğini düşünerek aktarıyoruz. Kendiniz öğrenmeye kalkarsanız pek kolay bir yol değil. Elinizde sağlam dökümanlar programlar vs. olması lazım. Ayrıyetten herşeyden önce elinizde uygulama yapabileceğiniz bir robot olması lazım bununda bozduğunuz zaman üretim hatlarınızın durmaması lazım. Tabi bu kısımda birde tamir ettirme ücreti vereceksiniz. Tek başına öğrenmek yaklaşık olarak en az 6 ayınızı alacaktır. Bu öğrenme kapsamıda yalnızca elinizdeki robotun özellikleriyle sınırlı.

Tamam işte peki nasıl alıcaz bu egitimi biride yol göstersin

Kuka,comau,staubli,fanuk, bu robotlarla ilgili dökümana ihtiyac var cok acil! Elinde olan lütfen paylasabılırmı

ben motoman marka robotta uzman seviyedeyim ama comau robotu ilk defa görüyorum fikstürlerim hazır ben sadece program nasıl yazılır o konuda egitim alıcam lütfen bi iletişim kuralım ben arıyayım sizi

Merhaba ,

Mesajınızı yeni bakabildim, bu konudaki ihtiyacınız devam ediyormu.?
programlamak istediğiniz robotlarınız comau,mu ?

Forum istatistikleri

Konular
128,123
Kullanıcılar
449,830
Son üye
xkullanıcı45

Yeni konular

Geri