ABB marka inverter manual, sorunlar ve uygulamalar

Arkadaşlar,

160 ve 250 kW 2 adet fan uygulaması için ayrı ayrı inverter sistemi kurmayı düşünüyoruz.
ACS550'nin bazı kataloglarında 110 kW'ya,bazılarında 160 kW'ya kadar sürdüğünü okudum.

250 kW için büyük ihtimalle ACS800 kullanılacak.

Konu hakkında yorumlarınızı rica ediyorum..

Teşekkürler.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Merhaba acs 550 invertörde 2 hız nasıl yaparım zaman ayarlı olarak gelişmiş ekran kullanıyorum bırıncı hızı alıyor ıkıncı hızıda alıyor bırıncı hızın rolesı bırakmadıgı ıcın ıkıncı hızın frekansında calsmıyor acil yardım lutfen

merhaba. acs550 45ve 30 kw 5 sürücüyü senkron çalıştırarak (5 pot + ana pot) tel çekme mak uygulaması yapmak istiyorum. ayrıca motorların yanında manuel jog butonlarıyla
ileri geri sabit hızla harekette ettirmem gerekir. bunu nasıl sağlarım. yardımcı olurmusunuz.

forumda bir arkadaş acs 850 parametrelerini arıyordu.banada lazım olabilir eğer varsa elinizde bende isterim.

arkadaşlar Drive Windows Light programının 2.5 veya 2.6 versiyonunu nereden bulabiliriz abb sitasinde sadece upgrade leri verilmiş.bu forumda verilenlerin versiyon 2.2 acs350 tanımıyor

Selamlar
ACS550 ınvertorde motor ilk kalkışta motor miline müdahale etmeden dönmüyor.Bu durumu nasıl düzeltebilirim.
teşekkürler

Elimizde 2 adet ABB ACS 550 inverter var ikiside 5001. Drive is not responding hatası veriyor arıza ne olabilir haberleşme hatasımı parametremi acaba bu arada kontrol panelinden hiçbir şekilde müdahale edemiyorum.

acs350 driver ve rpba-01 profibus kartı kullanarak s7-300 le haberleşmem gerekiyor.
profibus için hızlı devreye alma parametrelerine ve plc tarafından kontrol edilecek bit ve wordlere ihtiyacım var.

selam hds 251 kardeşim benim şöyle bir sorunum var 7,5 kw ABB invertörümüz var bu tanka süt basıyor çalışırken iş bittikten sonra durduruyoruz tekrar çalıştırdıgımızda ekranda şu yazılar cıkıyor. ( REM FAULT F001 FWW) enerjiyi kesip tekrar verdikmi çalışıyor bu sorunu nasıl gideririz tşk.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri