ABB marka ACS550 inverter Türkçe kullanım klavuzu

hds251

Üye
Aşağıdan ABB marka ACS550 inverterin Türkçe kullanım klavuzunu indirebilirsiniz.

abb-logo-kontrolkalemi.png

Ekli dosyalar

• ACS550ManualTurkce.rar
    808.1 KB · Görüntüleme: 342
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Sürücüleri Profibus üzerinden nasıl veri alıp gönderme işlemi yapabiliriz. HW Config de sürücüde çıkan PPO lar ne işe yarıyor. Sürücü adreslerine programdan göndereceğimiz hangi değerle sürücü mode nu değiştiriyoruz. Bütün sürücüler için bu değerler sabitmidir. ??

erolgke ' Alıntı:
Sürücüleri Profibus üzerinden nasıl veri alıp gönderme işlemi yapabiliriz. HW Config de sürücüde çıkan PPO lar ne işe yarıyor. Sürücü adreslerine programdan göndereceğimiz hangi değerle sürücü mode nu değiştiriyoruz. Bütün sürücüler için bu değerler sabitmidir. ??

ABB marka sürücülere PROFIBUS üzerinden frekans ya da devir sayısı bilgisi gönderip almak için RPBA-01 PROFIBUS adaptörü kullanılır. Bu adaptörü HW Config içine iliştirmek içins GSD dosyasını kurmanız gerekir. Ardından da okuma ve yazma işlemi Siemens'in hali hazırda var olan özel blockları ile yapılmaktadır.

Abb - acs 300 bağlantı şeması ve türkçe kullanım klavuzuna ihtiyacım var
yardımcı olabilirseniz sevinirim

abb driverını plc ıle kontrol eden bı programı olan varsa buraya mail olarak atarsa sevınırım

arkadaşlar elimdeki abb acs 550 sürücü 1000 d\d nın üzerine çıktığında stopa geçiyor. yeni programlanmadı daha önce yani 4 aydır normal çalışıyordu.

abb acs 550 invertörde zaman ayarlı olarak 1. hız ve 2. hız la calıstırmak ıstıyorum örnek
08:00 - 18:00 arası 50 hz 18:00 - 08:00 arası 25 hz yardım edebılecek olan varmı

abb acs 550 invertörde zaman ayarlı olarak 1. hız ve 2. hız la calıstırmak ıstıyorum örnek
08:00 - 18:00 arası 50 hz 18:00 - 08:00 arası 25 hz yardım edebılecek olan varmı

Sayın seker33,

Basit bir Mekanik timer ile istediğiniz saat aralığında NO (Normalde açık) kontak çıkışı alın.
ABB marka sürücülerde digital inputları istediğiniz gibi parametrelere uydurabiliyorsunuz.
4 Girişede ayrı ayrı Frekanslar tanımlayabilirsiniz.
Bunun için sadece User manuel okumanız yeterli olacaktır.
Sanırım istediğiniz bu durum Enerji tasarrufu için..
saygılar.

teşekkür ederim arkadaşım.işime bayağı yarayacak

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri