Kuka KRC 4 Türkçe dökümanları buradan indirebilirsiniz;

https://yadi.sk/d/DY8aOtSf-Nj1CQ
KUKA.zip

hocam selam,

Yaskawa konusunda biz yardımcı olmak isteriz. Youtube kanalında da birçok video var. Özelikle kaynak robotunda sizlere çok yardımcı olacaktır. Birçok eğitim videosu da var. Teach pendantı da süper kolay.

Türkiye Yaskawa Robot fazla tanınmıyor ama Otomotiv sektörün de bir çok firma Yaskawa Robot kullanır bir fabrika da 120 tane yaskawa robot aynı anda çalışıyor ve aynı makine daha bir iki ay önce 7 tane daha aldı

Merhabalar,
Comau C4G/C5G konusunda doküman alabilirsem çok sevinirim.
***@***

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar,
Abb robot application manuel inin türkçesi acil lazım arkadaşlar. Ozellikle function of CAP kısmını çözmem lazım. Robot radius, slot gibi paket kesimlerin son kısımlarında çok hızlı hareket ediyor. Bu yüzden de örnek dairenin ilk %60 ı güzel olurken son kısımda kendince hızlı hareket ediyor ve dairenin radüsünü bozuyor. Acil yardımmmm...

ABB: S3, S4, S4C, S4C+ ve S5 (IRC5)

KUKA: KRC1, KRC2, KRC4

COMAU: C3G, C4G, C5G

Bu robotlar konusunda hertürlü bilgi paylaşımında bulunabilirim. Mail adresime mail atmanız yeterli.

Saygılarımla,
RobotTR
Merhaba KUKA KRC1 robotunun işletim sistemi olan WİN95 ve programlama arayüzü olan KSS 4.1 i sistem uzun zamandır çalışmadığından yeniden yüklemem gerekiyor ancak elinde disket veya bir cd yok internetten indirebileceğim biryer de bulamadım bu işi nasıl hallederim yardımcı olurmusuz meslekte yeniyim ve bu benım ilk işim mahcup olmak istemiyorum şimdiden çok teşekkür ederim değerli yardımlarınız için...

ABB: S3, S4, S4C, S4C+ ve S5 (IRC5)

KUKA: KRC1, KRC2, KRC4

COMAU: C3G, C4G, C5G

Bu robotlar konusunda hertürlü bilgi paylaşımında bulunabilirim. Mail adresime mail atmanız yeterli.

Saygılarımla,
RobotTR

Merhaba
ABB IRC 5 Rapid yazılımı ile ilgili türkçe dökümana ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

comau c4g 28872-1 robot arızası hakkında bilgi alabilirmiyim vede c4g arıza kodları için döküman paylaşırmısınız

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Geri