ABB ACS355 hz arttırma

42kafkas

Üye
kolay gelsin arkadaşlar elimde bulunan abb 355 serili sürücünün 50 olan hz 60 hz çıkarmak istiyorum remote de 2008 parametresini yükselttim ama olmadı yardımcı olabilecek varmı?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
42kafkas kardeşim, ABB sürücülerin programlama arayüzü aynı markanın farklı modelleriyle benzer özelliklere sahip. O nedenle benim daha önce ABB acs 150 parametre yüklemesi yaptğım videoyu seninle paylaşıyorum. rampa süreleri minimum ve max frekans limitleri gibi farklı bilgiler mevcut incelemende fayda var. Bir de sayfamı takip edip beğenirsen memnun olurum. Eğer vşdeo aradığına cevap olamaz ise aşağıdaki görseli inceleyebilirsin. Kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    78 KB · Görüntüleme: 290
42kafkas kardeşim, ABB sürücülerin programlama arayüzü aynı markanın farklı modelleriyle benzer özelliklere sahip. O nedenle benim daha önce ABB acs 150 parametre yüklemesi yaptğım videoyu seninle paylaşıyorum. rampa süreleri minimum ve max frekans limitleri gibi farklı bilgiler mevcut incelemende fayda var. Bir de sayfamı takip edip beğenirsen memnun olurum. Eğer vşdeo aradığına cevap olamaz ise aşağıdaki görseli inceleyebilirsin. Kolay gelsin.
usta bu eklediğin ekran sayfasının bütününü eklermisin

usta bu eklediğin ekran sayfasının bütününü eklermisin
President kardeşim sana direk PDF dosyasını atayım. Başka bir bilgiye ihtiyaç duyduğunda da buradan destek alabilirsin. İçindekiler sayfasından istediğin ayarlara ulaşabilirsin.

Ekli dosyalar

• ABB TR_ACS150 ABB TÜRKÇE KILAVUZ.pdf
    3.6 MB · Görüntüleme: 71

Forum istatistikleri

Konular
127,951
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri