ABB ACS350 invertör programlama varmı 1.5 kw kontrol kartını 11 kw ya uygulanırmı

spesial

Üye
arkadaşlar elimde 1.5 kw acs 350 sürücüm var birde 11 kw acs 350 sürücüm var bu 1.5 kw sürücünün kontrol kartını 11 kw ya takıyorum çalışıyor ama akım ve kw yı 11 yapamıyorum bunun bilgisayardan yükleme şansım varmı varsa ne gerekiyor gerekenleri nerden tedarik edebilirim şimdiden teşekkürler

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
kardeş parametreyi nasıl kaydediyorsun sürücü local durumda olması lazım sonra kayıt edebilirsin birde parametreyi hatırlamıyorum ama kullanıcı parametreleri var profosyönel uzman teknisyen gibi bu parametreyi profosyönele almalısın birde öyle dene

9906 MOTOR NOM CURR Nom. motor akımını tanımlar. Motor güç plakasındaki değere eşit olmalıdır
bu parametreyi yükseltemiyorum
değişiyor ama 11 kw nın akım değerine yükselmiyor

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,153
Kullanıcılar
449,895
Son üye
HalilKonec

Yeni konular

Geri