Abb acs150 fabrika ayarlarına döndürme nasıl yapılır acaba yardım edermisiniz

Kosavali27

Üye
DAHA ÖNCE SÜRÜCÜ İLE ÇOK OYNANMIŞ BENİM BUNU FABRİKA AYARLARINA ÇEKMEM LAZIM LÜTFEN YARDIM EDERMİSİNİZ

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
DAHA ÖNCE SÜRÜCÜ İLE ÇOK OYNANMIŞ BENİM BUNU FABRİKA AYARLARINA ÇEKMEM LAZIM LÜTFEN YARDIM EDERMİSİNİZ
Fabrika ayarına niye çekiyorsunuz . Kullanacağınız motor için ayar yapsanıza temel parametrelerden . Türkçe dokümanda var mis gibi .

Ekli dosyalar

• abb-acs150-kullanim-kilavuzu-turkce.pdf
    3.2 MB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Fabrika ayarına niye çekiyorsunuz . Kullanacağınız motor için ayar yapsanıza temel parametrelerden . Türkçe dokümanda var mis gibi .
hocam normal parametleri giriyorum motora timer ile start veriyorum dı1 ve 24 sintal veiriyorum ama smotor dönmüyor sadece vınglıyor

hocam normal parametleri giriyorum motora timer ile start veriyorum dı1 ve 24 sintal veiriyorum ama smotor dönmüyor sadece vınglıyor
Motorun inleyip dönmemesi genelde iki faz durumunda olur . Yol verdikten sonra klemensten voltaj ölçümü yapın.

MOTOR 18000 RPM ABB ACS150 İLE ÇALIŞTIRMA

ABB ACS150 SERİSİ HIZLI DEVREYE ALMA (EASY START)

çok tşk ederim cevap verenler için konu çözümü yapıldı yinede tşkler

Çözümünü yazsaydiniz .
Belki sizin gibi sorunu olan olur.
Çözümünü bulmuş olur .
ilk konuyu açtıgım gibi bütün parametre ayarları ile oynanmıştı motorun vızlaması harici potasiyometre seçilmiş oda hz vermedigi için motor dönmüyordu o parametre degiştikden sonra normale dondu

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,907
Son üye
ayse.krcsarge

Yeni konular

Geri