abb acs 800 motor sürücüsü

furkan68

Üye
Slm arkadaşlar benim elimde abb acs800 sürücü var benim yapmak istediğim motora dijital girişlerden start stop ettirmek kendi paneli üzerindende motor devrini ayarlamak hangi parametreleri değiştirmem gerekiyor şuanda motor d1 komut alıyor ama panel üzerindende start vermek zorunda kalıyoruz direk d1 start stop ettirip panel üzerindende hızı ayarlamak istiyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
x22 klemensi 1.ve 7 arasına start stop için kuru kontak bağlarsın. parametre10.01 DI1 seçeceksin. hız ayarı için parametre 11.02 keypad yapacaksın.LOC.REM butonuna basarak remote komutunda çalıştırabilirsin.
eğer start-stop butonu ile yapacak isen start-stop butonları köprüleyip x22 klemensi 7 den 24v besleme verilir.start çıkışı x22 de 1 stop çıkışı x22 de 2 ye bağlanır. parametre 10.01 DI1P,2P seçilir devir ayarı parametre 11.02 keypad yap tamamdır.

güzel çalışma saygılar

Ustalar benimde bir sorum olacak .ACS800 ile iki motor tek driver ile kullanılabiliyormu.Kullanılıyorsa nasıl ?Yardımcı olabilecek birisi varsa sevinirim.

Ustalar benimde bir sorum olacak .ACS800 ile iki motor tek driver ile kullanılabiliyormu.Kullanılıyorsa nasıl ?Yardımcı olabilecek birisi varsa sevinirim.
Yapacagin uygulamaya gore senaryo degisir, ancak fikir olması açısından kendi viclerimizde köprü hareketini sağlayan dört adet 11 kW lik motor mevcut ve bunları tek bir ACS 800 sürüyor, toplam kW ve toplam akim degerlerini girip DTC mode da calistiriyoruz

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri