A200 D90

ugur usta

Uzman Üye
Arkadaşlar öncelıkle iyi aksamlaar herkese bir sıkıntım var bugun itibariyle bu gördünüz cihaz yuksek voltajdan ötürü zarar gormus durumdadır bu nedır ve yenısını nerden bulabılırız bılen vzrsa yardımcı olabılırmı acaba

Saol kardes ama ben turkıyede yada istanbulda nasıl bulurum ve nerde bulurum arkadaslar

Uğur usta bu parça plastik enjeksiyon makinasında mı ? Katologtaki markadan öyle bir makinaya(marka NISSEI) ulaştım... Merakımdan soruyorum...

Parça üzerinde DC 1 A. yazdığına göre motor freni 220 W 220 V DC. olabilir mi ? Eğer öyleyse benzer bir elektronik devre yapmak çok kolay... Yanlıyor muyum ?

evet ama kardes orjınal parca ıstıyorlar yoksa kumandaylada cozerım olayı

1A olan yer sıvıch sensor gırısı kardes output bolumu cıkıs fren BRAKE yazıyorya orası fren ıste

bu parcanın orjınalını nerden bulabılırız acaba turkıyede varmıdır arkadaslar

1A olan yer sıvıch sensor gırısı kardes output bolumu cıkıs fren BRAKE yazıyorya orası fren ıste

"OUTPUT DC 1A"
Yani çıkış akımı 1A, switch zaten anahtarlama... Ben sadece resimden bakmıyorum. Kataloğundan da bakıyorum...

Uğur usta, bu malzeme hangi markalı üründe diye sormuştum... Katalogdan ulaştığım NISSEI markalı plastik enjeksiyon makinalarının online sipariş formu var mesela... ABD den bu parçayı isteyebilirsin...
Bence makina yatmasın isteniyorsa, köprü diyot ve röle ile bu iş geçici olarak çözülebilir...

Eğer bu parça bir vinç sistemininse, Türkiye de muadili ürünler var...
Kolay gelsin...

menevşene de gıttım hatta butun kadıkoyu gezdım desem yerıdır kardes

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri