A&B Reklam - Tabela & Matbaa

ali_bilgic

Üye
Dede Mesleği olan Reklam İşinde Krizden Etkilenip Kepenk indirmek Zorunda Kalsak da İlerleyen Yaşıma Tecrübelerimi Katıp Babam'la Birbirmize Destek Çıkıp 2011 Yılında Tekrar Yapılanmaya Girip Kendi İmalatlarımızı Tekrar Faaliyete Geçirdik ! Aklınıza Gelen Her Türlü Reklam İşinde Işıklı-Işıksız Tabela,Kartvizit ve Broşür,Yaka Kartı,Rozet,Madalyon,Plaket-Şilt,Alüminyum Etiket,Leksan Etiket vb her türlü Reklam işinde Kaliteli işçiliğimizi Piyasaya Göre Çok Uygun Fiyatlarımızla Süsledik ! Reklam İşlerinizde Her Türlü Yardımı Yapmaya Hazırız !

Teşekkür ederim! bu arada yeni üye olduğum için özel msj gönderme iznim bulunmuyomuş ! Sizin isteğinize Bağlı olarak nasıl bi tabela istiyorsanız ona göre hazırlamasını yaparız ! Plastik konusuna gelince daha önce biz de hiç koymadık talep de gelmedi bize açıkcası ayrıca malzemenin plastik olduundan eminmisiniz bide kaç mm kalınlıığında oldunu yazarsanız sevinirim

ben de diyorum niye mesaj gelmedi :)
plastik olduğuna emin değilim belki camdır ben plastiktir diye düşünmüştüm hafif olması açısından.
hangi semttesiniz bu arada

İstanbul Beyoğlundayız plastik yrine şeffaf pleksi olabilir yada onun ayarında değişik malzemeler var siz tabelayı kendinize mi düşünüyodunuz

evet kendi dükkanımıza yapacağım , kasaları araştırıyorum bu aralar,tabela dışarda kalacağı için su girmemesi gerekiyor,bir iki yerle konuştum onların tabelalarda ledler dışarda kalıyormuş,bence sakıncalı

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri