Aşırı Gerilim ve Kaçak Akım Korumaları Bir Arada

ben geçenlerde aldım ( ENTES GKRC - M2 ) röle bunu aldım ve taktım çünkü vunda ayar yapabilyorsun alçakta 150-210 yüksekte 240 - 300 volt arığı var birde kendinde %50 fazla ve az gerilim geldiğinde devreyi direk kesiyor herkese tavsiye ederim
ilk önce şunu düşüneceksin benim cihazlarım kaç para sonra bunu taktırmak kaç para

sn kartal 1615
ilk önce düşünüceksiniz bu başlık altındaki ürün ne bahsettiğiniz ürün ne sonra ikisi arasındaki farklar ve kullanım alanları daha sonra kulvarları aynı ise kalite farklarını düşünüceksiniz.en son olarakta elbette fiyatına bakacaksınız( alacağınız verimi ve hizmeti bu maliyete ekleyeceksiniz) daha sonrada buraya yazacaksınız.işte biz bu zihniyetten kaybettik avrupa bizi hırsız olarak tanıdı ondan çal bundan kırp gerekliyi takma güvenliği hiç umursama sonrada efendim gavur yapıyor kardeşim de lütfen üreticiler ve tüketiciler olarak bilinçlenelim.gelelim sizin ürünüze entes iyi bir markadır yalnız çözümü elektroniktir bu başlık altındaki ürün ise elektromekaniktir elektronik değildir.bahsettiğiniz üründe kaçak akım koruma özelliği yoktur bunda ise vardır ki yazmamızın sebebi budur zaten
saygılarımla

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri