Açıklamadaki özelliklere sahip Bobini nereden bulabilirim

egeli_52

Üye
bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim üniversitede bir bitirme projem varda projede bir bobine ihtiyacım var bu bobinin özellikleri şöyle bobin içerisinde bir mil var ve bobine enerji verdiğimizde mil geri gidecek enerjii kesitiğimizde mil eski haline dönecek.(bu bobine selenoid bobin dendiğini de duydum)
Bu özelliklere sahip bobini nasıl bulabilirim.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Eğer küçük birşey işinizi görüyorsa elektrikli ev aletleri tamircilerinde çok var. Örneğin çamaşır makinalında kapakta vada su ventillerinde kullanılır.

onların nasıl birşey olduğu konusunda bir fikrim yok pazartesi bir tamirciye gidp araştırayım.
teşekkürler

eski kartuş diye tabir edilen teyplerde bunun aynısı var ve bu kafanın yukarı aşağı hareketini sağlıyır onlardan bulabilirsen işini görür sanıyorum

oto yedek parçacılarına
git
marş motoru bobini iste
gösterdikleri bobin istediğin gibi bişey.
yaylıdır
elektrikle çeker bırakınca geri çıkar
20 lira civarındadır reno veya doğan için diye iste

Arkdaşların tavsiye ettikleri senin işin göreceğini sanmıyorum. Hidrolik ve pnomatikle ugraşan yede yedek parçlarını satan bir yer bul her çeşdini bulabilirisin.

Konu Bayağı Eski ama Bilgi Olsun Diye Söylüyorum. O.G Kesicilerin Açma ve Kapama Bobinleri Tam arkadaşın istediği gibi, Ebat olarak işe yararmı bilmem....?

Forum istatistikleri

Konular
127,958
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri