AÖF okumak

GND-

Üye
haftaya cumartesi kısmetse üniversite sınavaına girecem niyetim 2 yıllık bir aöf okumak ekte listedeki bölümlerden sizce hagisini okumak lazım ? bir arkadaşım bu bölümlerden pek bir alım yok dedi ama alımdan ziyade olurda ilerde devlet memuru olursak maaşa etkisi olur birde ben ekpss ye giriyorum ben 73 puanla atanamaz iken 2 yllık mezunları 60 - 65 ile atanıyor brazda bu yüzden okumak istyorum kafama yatan bölümler şunlar :
*Büro yönetimi ve yönetici asistanlığı
*dış ticaret
*ev idaresi
*işletme yönetimi
*Lojistik
*Marka iletişimi
*Tıbbı dökümantasyın ve sekreterlik
*Yerel yönetimler..

Ekli dosyalar

• 20190607_224449_HDR.jpg
    20190607_224449_HDR.jpg
    448.7 KB · Görüntüleme: 14
Hangi bölümü seviyorsan, hangi bölümde başarılı olacağını düşünüyorsan o bölümü tercih edebilirsin.

Benim şu anda o tür bir düşüncem yok ama tercihim aşçılık olabilirdi herhalde.

* Web tasarımı ve kodlama
* Tarım

Bu ikisini zaten biliyorum.

hiç bir bölümü okuma git muhtar ol:):):)

Elektrik enerjisi iletim dağıtım okuyorum.türev integral fonksiyon beni baya yıprattı.çalışmadan cikmis sorulara bakmakla sallamakla vs bolum geçmek hikaye..onceden 4 yanlis 1 dogruyu goturme muhabbeti yokmus.biz yazildik boyle olmus sistem.dolayisyla ben sinava en az iki aya kala calismaya basliyorum.ders sayisi cok oldugu icin de sinav zamanina kadar calistiklarimi unutuyorum..benim bolum hep sayisal dersler genel olarak..ornegin yenilenebilir enerji kaynakları dersindeki bütün enerji kaynaklarının ruzgar gunes hidro okyanus vs hepsinin hesabı kitabi var.çok zormus bilsem boyle olduğunu hic bulasmazdim:).ama iyi gidiyor saglam calisnca oluyor..bunu bitirirsem hedefim dgs.hayırlısı bakalim

Elektrik enerjisi iletim dağıtım okuyorum.türev integral fonksiyon beni baya yıprattı.çalışmadan cikmis sorulara bakmakla sallamakla vs bolum geçmek hikaye..onceden 4 yanlis 1 dogruyu goturme muhabbeti yokmus.biz yazildik boyle olmus sistem.dolayisyla ben sinava en az iki aya kala calismaya basliyorum.ders sayisi cok oldugu icin de sinav zamanina kadar calistiklarimi unutuyorum..benim bolum hep sayisal dersler genel olarak..ornegin yenilenebilir enerji kaynakları dersindeki bütün enerji kaynaklarının ruzgar gunes hidro okyanus vs hepsinin hesabı kitabi var.çok zormus bilsem boyle olduğunu hic bulasmazdim:).ama iyi gidiyor saglam calisnca oluyor..bunu bitirirsem hedefim dgs.hayırlısı bakalim

ben daha önce örgün eğitimde elektronik okudum 3,5 sene ama sonra bazı sebeplerden dolayı okulu bıraktım şimdi matematik dersi fazla olmayan bölüm okuyacam inşallah evet eskiden aöf öyleymiş kitabından arka kısmında çıkmış sorulara bakınca millet geçiyormuş şimdi çok zor diyorlar bakalım nşallah bir 2 yıllık diplomamız olur...

ben daha önce örgün eğitimde elektronik okudum 3,5 sene ama sonra bazı sebeplerden dolayı okulu bıraktım şimdi matematik dersi fazla olmayan bölüm okuyacam inşallah evet eskiden aöf öyleymiş kitabından arka kısmında çıkmış sorulara bakınca millet geçiyormuş şimdi çok zor diyorlar bakalım nşallah bir 2 yıllık diplomamız olur...
İnşallah ustad

Kafana yatan, istediğin branş hangisi ise onu oku. Daha başarılı ve istekli olursun. Yoksa sonradan sıkılmaya başlayabilirsin.;)

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri