AÖF Elektrik Enerjisi Staj

• Konbuyu başlatan wizardb
  • Başlangıç tarihi

wizardb

Üye
merhabalar aöf elektrik enerjisi üretim iletim ve dağıtımı bölümü okuyorum bu yaz staj yapmam lazım . İstanbul da bir yer ayarladım ancak aöf staj bürodan aradılar ve dükkan sahibi mühendis veya fizik bölümü mezunu değilse staj yerini onaylamıyoruz dediler . Bu yaz yapmam lazım stajı İstanbul içinde elektrik dükkanı sahibi mühendis olan veya tanıdığı olan varsa bana ulaşabilir mi acaba ?

çaylakelektrikçi

Paylaşımcı üye
merhabalar aöf elektrik enerjisi üretim iletim ve dağıtımı bölümü okuyorum bu yaz staj yapmam lazım . İstanbul da bir yer ayarladım ancak aöf staj bürodan aradılar ve dükkan sahibi mühendis veya fizik bölümü mezunu değilse staj yerini onaylamıyoruz dediler . Bu yaz yapmam lazım stajı İstanbul içinde elektrik dükkanı sahibi mühendis olan veya tanıdığı olan varsa bana ulaşabilir mi acaba ?
hocam bende staj yapıcam da işleyiş nasıl?evrak vs

Konu Sah

wizardb

Üye
Ben aktif olarak çalışıyorum zaten ama çalıştığım işyerinde mühendis falan yok.illa mühendis olan bir isyerimi olmaliymis?
Evet hocam illa mühendis kaşesi olmak zorundaymış . Ben gittim elektrik dükkanına ustaya kaşeletip imzaladım AÖF Beşiktaş bürosuna gittim teslim ettim 4 gün sonra yani dün AÖF Eskişehir den aradılar dediler işte tamam dükkanın kaşesi var ama mühendis kaşesi yok kabul etmiyoruz dediler . Ben anlamadım yani diğer MYO larda böyle bir şart yok AÖF böyle bişey çıkartmış başımıza şimdi nereden bulucam mühendisi ben ?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
117,266
Kullanıcılar
426,943
Son üye
mekanik95

Yeni konular