8103 Sıcaklık ayar tuşu çalışmıyor

Ataman55

Üye
8103 Arçelik marka makinanın sıcaklık ayar tuşuna basılmıyor. Diğer tuşlarda sorun yok ama sıcaklık ayar tuşunun altı sanki boş gibi düğme basma sesi de olmuyor. Sorun ne olabilir?

paneldeki tırnak kırılmış maalesef panel komple değişiyor.

panel 75-80 tl ama servis parçayı pek dışarı vermiyor.size maliyeti 130-150 arası olur gibime geliyor.

Servis kaça yapar bir sorayım o zaman panel değişimini. Kurutma da var makinanın üstünde. Dışarda özel servislerden de bir fiyat almalı. Elinde parça olan birini bulmak gerek.

paneli değiştirmene gerek yok daha geçen gün tamir ettim. paneli sök kırılan yere kalemin tokasını 502 ile yapıştır tuttur .

paneli değiştirmene gerek yok daha geçen gün tamir ettim. paneli sök kırılan yere kalemin tokasını 502 ile yapıştır tuttur .
Üstünde kurutma makinası montajlı. Ben onu kendim çıkarıp takamam herhalde hepsini. Kabiliyetim o yönde çok iyi değil kendimi biliyorum. :)

Üstünde kurutma makinası montajlı. Ben onu kendim çıkarıp takamam herhalde hepsini. Kabiliyetim o yönde çok iyi değil kendimi biliyorum. :)
yakındaysan yardımcı olayım.istanbul bahçeşehire yakınım nerdesin

Benim de başlat ve sıcaklık düğmeleri içine girip çalışmıyordu. açtığımızda kırılmıştı. Bir damla 502 döktüm daha sonra üstüne ince bir plastik koyup tekrar yapıştırdım gayet de hızlı yapıştı ve oldu çok şükür

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri