800 lira bütçeyle televizyon almak istiyorum, hangi modelleri tavsiye edersiniz?

morbeyaz

Üye
Merhabalar

Maksimum 800 liraya televizyon almak istiyorum. Duvara asmalı modellerden. Lcd, led veya plazma olabilir. Led bu paraya gelir mi bilmiyorum. Evde toplam altı saat ancak televizyon izleniyor. Şahsen ben izlemiyorum çünkü Pc yeterli oluyor. Sadece televizyon izlemek için alacağız. Konsol bağlamak, kayıt yapmak, bilgisayarı bağlamak ve oyun oynamak gibi derdimiz yok çünkü evde çocuk yok :) 82 ekran ve bir alt ekran olabilir. Marka önemli. Samsung için nette iyi şeyler okumadım. Aslında her kafadan bir ses çıkmış. Burası daha mantıklı cevap verir diye düşündüm. Tavsiyelerini bekliyorum.

Tek çekimde de fiyat aynı 12 taksitte de. Hem 949 lira. Fiyatı düşüktü de sonradan fırladı mı ne oldu acaba :)

Ayrıca Samsung için şöyle böyle diyorlar. LG kalite bakımından Samsung markasından daha mı iyi. Hem fiyatı da ekonomik. Bilmediğimden soruyorum, tv beğendiğimde duvara asmalı ile sehpalı olan arasında fiyat değişiyor mu? Ya da seçerken ayrı mı?

TV de bana göre Sony Samsung dan kolay kolay vaz geçilmemeli

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,932
Son üye
yyasar

Yeni konular

Geri