8. S7-200 PLC Eğitim Cd Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mbayram

Yönetici
Yönetici
Yönetici
Kontrolkalemi.com ve Kolayplc.com işbirliğiyle düzenlenen çekilişle 3 forum üyesine S7-200 PLC EĞİTİM CD’si hediye edilecektir.

-Çekilişe 10 mesaj üzeri mesaja sahip her üye ve foruma Temmuz 2010 tarihinden önce kayıt olanlar katılabilir.

-Çekilişe katılıp CD kazanan üyeler daha sonra CD hakkındaki detaylı inceleme görüşlerini [email protected] adresine gönderdikleri takdirde yakında piyasaya sürülecek olan 2. ve 3. CD ler kendilerine ücretsiz gönderilecektir.

-CD ler ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

- Yarışmaya önceki çekilişte kazanan üyeler katılamazlar. Çekiliş konusuna birden fazla mesaj yazan üyelerin hiç bir mesajı dikkate alınmayacaktır.

- Çekilişe kontrolkalemi.com yöneticileri katılamazlar.

-Bu konunun altına çekilişe katılmak istediğinizi aşağıdaki şekilde belirtebilirsiniz.

S7-200 PLC Eğitimi CD çekilişine katılmak istiyorum.

-Çekilişler bilgisayar ortamında yapılacak olup, çekiliş sırasındaki ekran görüntüsü video olarak kaydedilecek ve konuda yayınlanacaktır.

- Yukarıda bulunan şartları göz önüne olarak bu konunun altına çekilişe katılmak istediğinizi 15 Ağustos tarihinde saat 23:00'a kadar belirtebilirsiniz. Çekiliş sonuçları ve çekiliş sırasında ki ekran görüntüsü 16 Ağustos tarihinde konuya eklenecektir.

- PLC eğitim CD si hakkında detaylı bilgiyi www.kolayplc.com En iyisini biz yaparız. Türkiye'de ilk ve tek PLC Eğitim cd'leri En iyisini biz yaparız. Türkiye'de ilk ve tek PLC Eğitim cd'leri En iyisini biz yaparız. Türkiye'de ilk ve tek PLC Eğitim cd'leri adresinden edinebilirsiniz

S7-200 PLC Eğitimi CD çekilişine katılmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri