8 kanallı dvr kayıt cihaz önerisi lütfen (450 tl civarı )

aydd

Üye
arkadaşlar öncelikle kolay gelsin bende herkez gibi bu balitech ilk olarak internette gözüme çarptı ama okudumki çok kişinin başı yanmış
gördüğüm kadarıyla önerilen marka olarak neutron tr08 c markası iyi olduğunu söliyen arkadaşlar var özellik olarak linux tabanlı olması h 264 sıkıştırma yapması D1 diye bir özellik varmış bu tarz özellikler ve internetten izleyebilme kayıtlara kolay ulaşabilme . Burda deneyimli ve bu makinaları kuran kişiler var bilgilerinizi bekliyorum bana önerebileceğiniz markalar yazarsanız sevinirim bullwark mı neydi onuda önermişl bazı arekadaşlar bana sorun yaşamıyacağım bir ürün önermenizi istiyorum .bu arada JMK nasıldır dvr kayıt cihazı olarak gerçi onunda fiyatı balitech e yakın. yardım ve tecrübe birikimlerinizi bekliyorum. birde bana Kamera önerirmisiniz orta seviyeli bir kamera gece görüşlü olacak şapkalı

450 tl civarı dvr kayıt ve 75 tl civarları gece görüşlü şapkalı kamera öneriniz lütfen

Son düzenleme:
avcı güvenlikte satış danışmanı mehmet bey var. ona blue power dan turgut un selamı var dersen yardımcı olur.

dvr cihazı olarak neutron tavsiye ederim hemen hemen istediğin fiyat ve performansıda çok iyi ama kamera içib bişi diyemem 75tl lik kamera karaköyde felan bulursun ama verim alamazsın.

unutmadan kamera içinde geovision markaya bi göz at , zaten neutron ve geovisionu tibet güvenlik getirtiyor, parpada git bi görüş

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri