75 KW sarım şeması

Merhaba arkadaşlar elimde 75 KW lık bir motor var çok kötü bir şekilde patlattığı için bağlantısını ve şemasını çözemedim dah önce saran arkadaşlar varsa yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler kolay gelsin. GAMAK TİP: GM 280 S4 - 75 KW - 140 A - COS: 0.87 - 1475 d/d

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Merhaba arkadaşlar elimde 75 KW lık bir motor var çok kötü bir şekilde patlattığı için bağlantısını ve şemasını çözemedim dah önce saran arkadaşlar varsa yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler kolay gelsin. GAMAK TİP: GM 280 S4 - 75 KW - 140 A - COS: 0.87 - 1475 d/d
unutulan arkadaşım merhaba
motorun sargı adımını,tel çapını,eklerdeki tel adedini ve oyuk sayısını bildirirsen açık bir şema gönderirim.

Merhaba sayın mehmet dikici motorun sargısı eşit adımlı normalde 9 boş oturunca 6 boş kalıyor. 48 oyuklu telçapı: 3X 1.25 motorda hiç köprü yok 4 tane uç birleşmiş çıkmış çok kötü patlattığı için hiçbir şey belli değil yardımların için çok teşekkür ediyorum kolay gelsin...

say unutulan- 33 1400 dak/d tamparelel bağlantı şemasını cizip azırladık fakat siteye atamadık arkadaş nete sorunvar dedi say mehmet dikici de eminim uraşıyordur bakalım kim önce göndericek kolay gelsin .

Valla ne diyeyim arkadaşlar ikinizede ayrı ayrı teşekkür ederim beni büyük bir dertten kurtaracaksınız çok sağolun kolay gelsin...

Merhaba sayın mehmet dikici motorun sargısı eşit adımlı normalde 9 boş oturunca 6 boş kalıyor. 48 oyuklu telçapı: 3X 1.25 motorda hiç köprü yok 4 tane uç birleşmiş çıkmış çok kötü patlattığı için hiçbir şey belli değil yardımların için çok teşekkür ediyorum kolay gelsin...
unutulan-33 arkadaşım sargı adımından bir şey anlayamadım.sargının 1. yan kenarından 2. yan kenarına kadar olan oyuk sayısını bildirmen lazım.ozaman daha kolay şema çizebilirim.
kolay gelsin

Ama kafama takılan birşey var U - X V - Y W - Z Olarak biliyordum ama gönderdiğin şemada bu şekilde değil...

say unutulan- 33 kılemeste devre gösteren uc capraz bağlanır tamkarşısına olmaz U Z bağlaırsa motor yıldızda calışır üçkende ic calışmaz sizin basetiğiniz panodan gelen kablo icin gecerli . takıldığınız kouda yardımcı omaya calışırım kolay gelsin.

say unutulan-33 siz uc sıralamasından bahsediyor sunuz yeni farketim şamada V W yer deyitiğizaman Z X de yeri değişir sizin dediğiniz sonuc cıkar değişen birşey olmaz sonoç aynı olur uclar c1 c2 c3 diye numaraladım parantez icindekiler ayrıtılar .bu bağlan tıları ustalarımızdan buşekilde öğrendik bizde uzun yılar uyguladık şamadan şüpeniz olmasın gönül rahatlığı ile uygulaya bilir siniz.

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri