72V 3000W BLDC motor

Merhabalar kendi elektrikli aracımı yapmak için bir Fırçasız Dc motor sarmak istiyorum ancak yeterli bilgim yok bunun için kullanmam gereken sac boyutu, bakır tellerin kalınlığı, sarım sayısı, kutup sayısı nasıl belirlenir öğrenmek istiyorum

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Merhabalar kendi elektrikli aracımı yapmak için bir Fırçasız Dc motor sarmak istiyorum ancak yeterli bilgim yok bunun için kullanmam gereken sac boyutu, bakır tellerin kalınlığı, sarım sayısı, kutup sayısı nasıl belirlenir öğrenmek istiyorum
Yanlış anlamazsanız bir soru soracağım. Her işiniz rast gitti motor ve sürücü, akü sorununu hallettiniz. Peki giden aracı durdurmak konusunda nasıl bir fikriniz var merak ettim. Kesinlikle dalga geçmiyorum, ciddi soruyorum harbiden.

Yanlış anlamazsanız bir soru soracağım. Her işiniz rast gitti motor ve sürücü, akü sorununu hallettiniz. Peki giden aracı durdurmak konusunda nasıl bir fikriniz var merak ettim. Kesinlikle dalga geçmiyorum, ciddi soruyorum harbiden.
Halihazırda yapılmış olan hazır fırçasız dc motorlu bir araç mevcut ve hidrolik fren sistemi kullandım işimi gördü tek hedefim motor sarımını öğrenip gerekli dökümü yaptırdıktan sonra uygulayabilmek.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri