7. Siemens Step 7 ile S7 300/400 PLC Eğitimi Çekişi (Hafta İçi/5 Gün)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

volcanoos

Katılımcı Üye
KontrolKalemi.com ve PLC Merkezi işbirliğiyle 1 üyemize 07-11 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek, Siemens Step 7 ile S7 300/400 PLC eğitimi hediye ediyoruz. Eğitim Temel ve orta seviye olup hafta içi 5 gündür. Bundan dolayı çekilişe katılacak üyelerimizin bunu dikkate almaları gerekmektedir.

- Çekilişe 30 mesaj üzeri mesaja sahip ve forumumuza Nisan 2010 tarihinden önce kayıt olan üyeler katılabilir.

- PLC eğitimi İstanbul / Maltepe ya da Tuzla'da yapılacak olup, ulaşım ve konaklama masrafları kazanan kişiye ait olacağından dolayı PLC eğitimi çekilişine dahil olmak isteyen arkadaşların bunu dikkate almaları gerekmektedir.

- Bu konunun altına katılmak istediğiniz çekilişi aşağıdaki şekilde belirtebilirsiniz. Mesajlarınızı aşağıdaki gibi belirtmeniz önemle rica olunur.

PLC Eğitim çekilişine katılmak istiyorum

- PLC eğitimi çekilişinde 1 asil, 1 yedek üye belirlenecektir. Asil üyenin eğitime katılamaması durumunda yedek üye eğitime katılacaktır.

- Çekilişler bilgisayar ortamında yapılacak olup, çekiliş sırasındaki ekran görüntüsü video olarak kaydedilecek ve konuda yayınlanacaktır.

- Yukarıda bulunan şartları göz önüne alarak bu konunun altına çekilişe katılmak istediğinizi 2 Mayıs Çarşamba gününe kadar belirtebilirsiniz. Sonuçlar 4 Mayıs tarihine kadar ilan edilecektir.

- Step 7 ile S7 300/400 PLC eğitimi için ayrıntılı bilgiler linkte yer almaktadır ;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,610
Son üye
cagriaytmz

Yeni konular

Geri