640 a yangin koruma roleli sigma kompakt atiyor

O kablolar biryere gidiyorsa,devrede açtırma
butonu var.Şemaya göre,şalterde açtırma bobi-
ni yerine düşük gerilim bobini kullanılmış gibi.Bu,elektrik kesintilerinde de ! şalter aça-
cak demektir.Eğer öyle ise,bobini,açtırma bo-
bini ilede değiştirmeniz gerekir.Besleme ge-
rilimindede sakatlık var.

Son düzenleme:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
O kablolar biryere gidiyorsa,devrede açtırma
butonu var.Şemaya göre,şalterde açma bobi-
ni yerine düşük gerilim bobini kullanılmış gibi.Bu,elektrik kesintilerinde de ! şalter aça-
cak demektir.Eğer öyle ise,bobini,açtırma bo-
bini ilede değiştirmeniz gerekir.Besleme ge-
rilimindede sakatlık var.
Kablolar boşta sami ustam numara versem çağrı atsanız ben sizi arasam bi yardımcı olmaniz mümkün mu

Şalteri tanımıyorum.Sigmanın müşteri hiz-
metlerini aramak daha sağlıklı sonuca gö-
türür sizi.
Teknik destek : 02164300900

Son düzenleme:
Kacak akım algılamalı salter

Linkteki videolar yararlı olacaktır. Kacak akım kısmı ile ilgili bi pdf ya da açıklama bulamadım. Müşteri hizmetlerinden destek alın. Bi şeyler bulursam yardımcı olmaya çalışırım.
Firmayı aradım salter çok hassas diyor ledler ve asansörlerin harmonik akımından da atar diyor değiştirmeniz gerekir diyorlar troid ve role bağlanabilir kompakt takin dediler 1 ve 2 a yukseltirsiniz dediler bu cok hassas bir urun kacak akım özelliği falan içinde dediler abi

Yani,atın diyorlar :mad: Bende başta öyle söy-
lemiştim zaten.Yeri gelince,yerli düşmanı diyorlar ! Hassaslığını yesinler. :mad: Bakacak
bir dokümanı bile yok.Sonrada,küfrün adı
günah oluyor.Laubaliliğin dik alası.

Son düzenleme:
Firmayı aradım salter çok hassas diyor ledler ve asansörlerin harmonik akımından da atar diyor değiştirmeniz gerekir diyorlar troid ve role bağlanabilir kompakt takin dediler 1 ve 2 a yukseltirsiniz dediler bu cok hassas bir urun kacak akım özelliği falan içinde dediler abi

Üzücü bi durum

Toroidli olması halinde,arızayı bulana kadar eleltriksiz kalmazsınız ! .Şalterin içine açma bobine konabiliyorsa,aynı şalteri kullanabilirsiniz.Ancak,ben onuda değiştirmenizin uygun olacağını ! düşünüyorum.
S a abi şimdi ben bu şalteri değiştirmeye karar verdim. Burada bir abimiz var daha önce oda başkanlığı da yaptı şalter için sünger fabrikaları vs gibi yerler için kullanılan cok hassas bir cihaz dedi. Bunun yerine başka bir marka kullanmamı önerdi.sizlerde bu işin içindesiniz ne marka kullanammi tavsiye edersiniz yine kacak akımlı mi kullansam yyoksa troid mi kafam karışık ve buraya her kata 90 kw gücünde klimalar konulacak ve ortalama 40 50 bilgisayar olacak şimdiden tv sk ederim

Daha önce çok önemli bir ayrıntı vermiştim.
Sadece kaçak akımlı tip şalter kullandığınız-
da,olası bir arızada,arızayı bulamadığınız sü-
rece elektriksiz kalırsınız.Toroidli şalter kul-
landığınızda,korumayı bir süre ! devredışı bı-
rakıp arızayı gidermek için vakit kazanırsınız.
Monoblok şalter kullanmak istiyorsanız,LEG-
RAND marka öneririm.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri