6 eksen kontrol kartı tavsiyesi

modysns

Üye
İyi calismalar,

6 eksen kontrol kartı almak istiyorum. Ancak lpt girisli yada alt sınıf bir ürün istemiyorum. Tercihim simultane çalışabilen bir kart. Kartın 2 eksenini Y1 ve Y2 olarak kullanacağım. Eksenler XYZBC olacak. Kontrol paneli çok maliyetli olacağından şu anda tercih etmiyorum

Ürünlerin türkiyede satışı varmı. Kflop fiyat olarak daha uygun ancak csmioip daha profesyonel gözüküyor.
Türkiyede satışı yapılan kartlar tercihim olacaktir. 20-30 dolar ucuz almaktansa türkiyede satışı yapan firmalardan alarak muhatap olabilecegim insanların olmasını tercih ederim.

Bildiğim kadarı ile yok.Kflop daha esnek bir kart fakat birazda olsa c bilgisi istiyor.Kflop'u kullandım destekleri çok iyi,çok hızlı çözüm odaklı cevaplar veriyorlar.

MKIV Kartın türkiye satışı varmı? Sanırım 6 eksene kadar destekliyor. Bu kartla akz250 yi üreten firma aynı mi?

Çinliler yapmış yine. 6 axis motion card yazın çıkıyor. Hem usb olanı hemde eternet olanı var fiyatlarıda gayet uygun. Ama bence 6 eksene gerek yok 5 dksen alıp aynı sinyalleri karttan 2 sürücüye götürün daha güzel olur

Her iki kartta mach3 destekliyormu?

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri