5094 buzdolabı e4 hatası veriyor

Nfiy olabilir mi modeli buna göre
Screenshot_2022-11-09-12-21-40-380_cn.wps.xiaomi.abroad.lite.jpg

Nfiy olabilir mi modeli buna göre
evet nfi ve nfiy olarak geciyor kılavuzu bulamadigim icin tegit edemedim tam ama arcelik sitesinde sadece nfiy a++ kılavuzu var görselde ki adimlari ve farkli kombinasyonlar uyguladim lakin tepki vermedi
bu arada dondurcu bolme 5276 da ust tarafta

Son düzenleme:
evet nfi ve nfiy olarak geciyor kılavuzu bulamadigim icin tegit edemedim tam ama arcelik sitesinde sadece nfiy a++ kılavuzu var görselde ki adimlari ve farkli kombinasyonlar uyguladim lakin tepki vermedi
bu arada dondurcu bolme 5276 da ust tarafta

Bakimci arkadaşa buzdolabınin önden vs gibi çeşitli boy fotosunu yayinlayın daha iyi bence.

Kolay gelsin sağlıcakla.

hocam buzdolabini fise taktıktan hemen sonra denedim ve test moduna girdi bilgilere göre test yaptim evap dışında diğer komponentler çalıştı evap isiticisini ise 5 dk boyunca he modunda test ettim lakin hic isinmadi ölçüm yaptığımda 317 ohm değer veriyor problem ısıtıcıda mı sizce

Son düzenleme:
hocam buzdolabini fise taktıktan hemen sonra denedim ve test moduna girdi bilgilere göre test yaptim evap dışında diğer komponentler çalıştı evap isiticisini ise 5 dk boyunca he modunda test ettim lakin hic isinmadi ölçüm yaptığımda 317 ohm değer veriyor problem ısıtıcıda mı sizce
dışarıdan 220 v verdim rezistans ısıtıyor fikri olan belirtsin lütfen boşuna boşuna parça değiştirmeyeyim servisler zaten 400 500 tllik işe 1300 1500 tl istiyorlar

bu durumda elektronik kartta sorun olabilir yada termal devre kesiciyi kontrol ettiniz mi

bu durumda elektronik kartta sorun olabilir yada termal devre kesiciyi kontrol ettiniz mi
bi metal termal sigortanın iki bacağıda kisa devre yapiyordu değiştirdim onun dışında diğer sensörler test modunda değer veriyor
bir de hocam test moduna aldıktan sonra fişi çekip tekrar taktim hata gitti ama rezistans test modunda devreye girmiyor

kablo bağlantıları problemli yada elektronik kart arızalı

Forum istatistikleri

Konular
127,958
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri