5070 KART SORUNSALI

demiray teknik

Profesyonel Üye
EVDE emektar 5070 arcelık buz dolabım gecen gun ard arda 2 kez elektrık gıdıp gelince kartları yakdı yetkılı servisde 220 lira gıbı bır bedel le gelişi var ufacık elektronık kartın.. allahtan oğlan su anda klimacı olarak yetkılı servısde de bı arkadaşından cıkma temın etmiş.. dolabımızı hayata dondurduk ama bır dahakıne boyle bir şansımız olmayabılır .. yıne kart patlarsa bu sefer cıft sensorlu bır dıxel takmayı duşunuyorum.. boyle bır uygulama yapanınız varmıdır?,
sevgiler hakan

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
hakan usta ben daha önce yaptım arçelik-bosch-ariston gibi farklı markalara taktım şemalarını çıkarttım lazım olursa yollabilirim.cihazın üstünde kablo şeması olmadıgı için kabloları tespit edebilmek biraz ugraştırıyor gerisi basit....

üstadım su an dolab tıkır tıkır ddd... bır dahakı kart da senı rahatsız ederım..tklerdostum

hakan usta ben daha önce yaptım arçelik-bosch-ariston gibi farklı markalara taktım şemalarını çıkarttım lazım olursa yollabilirim.cihazın üstünde kablo şeması olmadıgı için kabloları tespit edebilmek biraz ugraştırıyor gerisi basit....
Başkan bana şemaları göderebilirmisin ***@***

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri