5 katlı 10 daireli apartmanda hidrafor sistemine dinamo takmak

kendini küçük görme senin mesajlarını okuyorum sorduğun sorularlada bir çok arkadaşımızın kafasındaki soru işaretlerini kaldırmış oluyorsun slm

TEŞEKKÜRLER REZİSTANS USTAM...

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bir ceşme acık bırakıldığında 24 saate ortalama 16 ton su kaybını var sayarsak bunu istatikler söylüyor. On dairelik aparmanda 2 tonluk deponun yetersiz kalıcağı aşikardır enaz on tonluk olması gerelir arkadaşların yorumuna katılıyorum. Şebeke suyuna pompa takmanız cözüm olmaz bir gerideki şebekenin vanasından hava cekmiş olursunuz.Eyer bu sorun olmasaydı güneş enerji panalerinde kulanılan sıcak su basınc pompalarını tavsiyedebilirdim sansürlüdür su olmadığında calışmaz.sizde sorunun su sutoğunun azolmas arkadaşlar gerekli açıklamayı yapmışlar bende katkı olmak amacıyla yorumladım saygılar.

Son düzenleme:
Cevap yazmayı unuttum kusura bakmayın, ne yaptınız?
sayın alpernbugra ben de daha size yazacaktım...kalp kalbe karşıymış.ben de dedim ki mesajınıza geç yazmıştım acaba bana kızdı mı diye..valla bişey yapmadık sayın alpernbugra...aynı...ne yapalım dersin depo büyütmekten başka çaremiz yok galiba ne dersiniz?*?

Bir ceşme acık bırakıldığında 24 saate ortalama 16 ton su kaybını var sayarsak bunu istatikler söylüyor. On dairelik aparmanda 2 tonluk deponun yetersiz kalıcağı aşikardır enaz on tonluk olması gerelir arkadaşların yorumuna katılıyorum.
10 tonluk depo mu saka yapıyosun galiba

iki metre yükseklik olsa beş metre kareyer kaplar cok abartılı değil on dağire icin .

Son düzenleme:
sayın alpernbugra ben de daha size yazacaktım...kalp kalbe karşıymış.ben de dedim ki mesajınıza geç yazmıştım acaba bana kızdı mı diye..valla bişey yapmadık sayın alpernbugra...aynı...ne yapalım dersin depo büyütmekten başka çaremiz yok galiba ne dersiniz?*?

Kişi başı günlük su tüketimini 100 Litrenin biraz üzerinde kabul ederseniz 10 Daire için 5 Tonluk su deposu yeterli olur.

Eyvallah ustalarım saolun varolun... Teiekkürlerimi sunuyorum...

Kişi başı günlük su tüketimini 100 Litrenin biraz üzerinde kabul ederseniz 10 Daire için 5 Tonluk su deposu yeterli olur.

sayın anpernbugra apartman sakinleri depo büyütmeye yanaşmıyo. diğer dairelerdeki gibi yapalım diyor. bir santirafüj ve sıvı seviye belirleme rolesi yeterli mi? bir de bağlantı şemasını yapabilir misin sana zahmet olmazsa?

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,891
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri