4x0.2 mikrofon kablosu renkleri

cetkin_41

Üye
Merhabalar elimde bir tesisat için dinleme cihazının kablosu var 4x0.2 çift shield li bir kablo bağlantılarını nasıl doğru bir şekilde yapabilirim her iki tarafta kopuk.
IMG_20200625_132841.jpg
IMG_20200625_132854.jpg

Böyle 2 resimle olmaz ne marka ne model var ... Yardım edebilen de nokta atışı yapan da medyumdur :D.

Marka modelden şema bakılır, olmadı kablonun ucundaki neyse sensör filan ona ulaşılır üzerinde kod varsa araştırılır yoksa benzerleri üzerinden olası şema - bağlantı diyagramına ulaşılmaya çalışılır.

Böyle 2 resimle olmaz ne marka ne model var ... Yardım edebilen de nokta atışı yapan da medyumdur :D.

Marka modelden şema bakılır, olmadı kablonun ucundaki neyse sensör filan ona ulaşılır üzerinde kod varsa araştırılır yoksa benzerleri üzerinden olası şema - bağlantı diyagramına ulaşılmaya çalışılır.
Teşekküler kaçak tespit ses dinleme cihazının sinyal kablosu diyebilirim internetten yaptıgım araştırmayla sorunu çözdüm somme marka bir kablo var bağlantı şemalarına bakarak lehimledim. tertemiz çalıştı sonra biraz aptallık yaparak slikonladım oda biraz uğultu parazitlenme yaptı düşük frekanslarda biraz proplem yaratıyor ama yuksek frekanslarda sıkıntı yok gibi.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,610
Son üye
cagriaytmz

Yeni konular

Geri