400w metal halide

bulunduğunuz ili bilmiyorum fiyatlar değişir 400 walt metal halde balast ateşleyicisi adı ile satılır heryerde de bulunmaz büyük elektrikçilere bakın zaten farklı türü yok düşük waltta almayın . ve trafo üzerindekini değilde ateşleyici resmi üzerindeki şemayı tatbik edin trafo markası neyse o markanın ateşleyicisini çizim olarak gösterir yanlız ateşleyicide markadan markaya bağlantı klames yerleri değişir . daha önce bağlamadıysanız tavsiyem elektronik balast satın alın ateşleyici bağlantı hatası lambayı patlatır direk. elektronik balastda hata yapamazsınız 4 uç 2 giriş 2 çıkış mevcuz

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Doğrudur hocam ignator orijinal ismi ama herkes bilmez . Elindeki balast 400 Walt ise sorun yok ateşleyici yani ignator 250-400demiş o aralığı çalıştırır yani . Yanlız elindeki sadece armatür ve lamba var ise ayrı ayrı satın alma hazır balast ignator montajlı var satılıyor daha tasarruflu olur senin için

70-400w ignitör
Balastı alırken bulabilirseniz bakır sargılı almaya çalışın.Aluminyum sargılı çabuk bozuluyor.Birde İMAJ markasından uzak durun.

BALAST ALACAKSANIZ EDA PELSAN TAVSİYE EDERİM EDA PELSANDAN UCUZDUR PEDAŞTAN UZAK DURUN İMAJDA OLABİLİR
70-400W İGNİTÖR
PELSAN 400W https://urun.n11.com/balastlar/pelsan-metal-halide-400w-balast-P439474395
EDA PİYASADA PEK YOK ELEKTRİKÇİDE BULABİLİRSİNİZ
İGNİTÖR DE PELSAN İMAJ OLABİLİR
BİDE KAPASİTÖR TAKARSANIZ HEM LAMBANIN ÖMRÜ UZAR HEMDE DAHA AZ FATURA GELİR
BALASTLARI FALAN NEREYE KOYMAYI DÜŞÜNÜYRSUNUZ

97F87488-0C46-44A1-94E3-596876752F15.jpeg
Salonda kullanmak için aldım. 400w yerine 250w daha iyi olcağını düşündüm istanbulda çoğu elektrikçiye gittim yoktu en son bir tanesinde vardı ayeşleyiciye bağlamasınıda istedim internette baktığım fiyatlardan yarı yarıya düşüktü ama şimdi güç kaynağına ve duya nasıl bağlayacağımı bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz

her elektrikçide olmuyo bunlar ama neyse
metal halide.png

BALASTA FAZ GİRİCEN BALASTIN Bİ KLEMENSİNDEN GİRCEN DİĞERİNDEN ÇIKIP İGNİTÖRDE B YAZAN YERE GİRCEN İGNİTÖRDE L YAZAN YERE LAMBA FAZINI VERCEN BİDE NÖTLERİ İGNİTÖR VE LAMBADA BİRLEŞTİRCEN KAPASİTÖR TAKMANA GEREK YOK AMA TAKARSAN DAHA AZ YAKAR KOLAY GELSİN

her elektrikçide olmuyo bunlar ama neyse
Ekli dosyayı görüntüle 67785
BALASTA FAZ GİRİCEN BALASTIN Bİ KLEMENSİNDEN GİRCEN DİĞERİNDEN ÇIKIP İGNİTÖRDE B YAZAN YERE GİRCEN İGNİTÖRDE L YAZAN YERE LAMBA FAZINI VERCEN BİDE NÖTLERİ İGNİTÖR VE LAMBADA BİRLEŞTİRCEN KAPASİTÖR TAKMANA GEREK YOK AMA TAKARSAN DAHA AZ YAKAR KOLAY GELSİN
Abi valla dediklerinden hiç bişey anlamadım attığım fotoğraftaki gibi elektrikçi bağladı. Duyun kablosuda var direk attığım gibi ama bağlı değil duyun kablosuda tek kablo

Abi valla dediklerinden hiç bişey anlamadım attığım fotoğraftaki gibi elektrikçi bağladı. Duyun kablosuda var direk attığım gibi ama bağlı değil duyun kablosuda tek kablo
97F87488-0C46-44A1-94E3-596876752F15.jpeg

BALASTTAKİ MAVİ KABLODAN ANA FAZI VERCEN LAMBANIN BİR UCUNU SİYAH KABLOYA GİRECEN BİRİNİDE BEYAZ KABLOYLA ORTAK OLARAK NÖTRÜ VERECEN İŞ BUKADAR

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri