40 daire elektrik tesisatı fiyatlandırması

40 daire daireler 120 şer m2 fiyat verilecek anahtar priz sigortalar ana besleme kolan hatları anahtar teslim ne kadar fiyat versek kurtarır bizi ben 70.000 TL gibi bir maliyet hesapladım KDV dahil yakın zamanda yapan arkadaşlar varsa bi fiyat verirse sevinirim

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
henüz proje çıkmadı kaba taslak bi fiyat lazım ana beslem 3x70+35 yada 3x95+50 nyy olcak büyük ihtimalle 50 mt civarı

Kaç odada kaç priz (linye) olacak...Aydınlatmalar nasıl..led mi spot mu avize türü bir şey mi???spot veya ledse işciliği senin hesabınla kurtarmaz..proje oluşturmadan fiyat vermek seni yorar bence..Örneğin mutfağı al en az 5-6 priz konulur..mutfak dolaplarındaki aydınlatmalara da farklı anahtar konulması gerekebilir..Bazen mutfakta çöp öğütme gibi ekstra cihazlar da çıkabilir..Bunların hepsi senin maliyetini etkiler..

dagıtım tek bır panodan mı olacak 40 daıre aynı yerde bır sıtemı yoksa belırlı katlarda ayrı bınalarmı... Bır daıreye mutfaga 9 adet prız ve her odada 2 ser prız olmak uzere lınyelerı ve sortılerı toplam 5 top 2,5 luk kablo gıdıyor bu buatların sıgorta kutusuna olan uzaklıgıyla artar yada azalır avıze anahtar prız montaj aksamınıda kullandıgın malzemeye gore belırlersın ama onemlı olan ana kolan hattı mesafelerı pano sıgorta ve roleler bunların hesabıda ıyı yapılmalı.....

yakın zamanda ankara pursaklarda 40 daıre cıft asansörlü yeraltı kablosu hariç merkezi uydu dahıl sıfırdan 90.000tl ile işi aldık..malzeme + işçilik... siz 70.000 malıyet hesaplamıssınız bizim mallıyetımız 45 .000 tl hayırlı işler...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,167
Kullanıcılar
449,931
Son üye
mecuxell

Yeni konular

Geri